Guoda Laurinavičiūtė

5 (21 įvertinimas)

Apie Guodą Laurinavičiūtę

Guoda Laurinavičiūtė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Guodos Laurinavičiūtės licencijos numeris yra MPL-23077, licencija išduota 2018-07-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 5

 • Tikrai nuostabi gydytoja:tiek profesonalia, tiek zmogiska prasme!!! Labai dziaugiuosi, kad pas ją patekau ir kazkaip ramu, nes jeigu vel bus problemos zinosiu pas ką kreiptis.

 • Mano manymu, tikrai bus puiki gydytoja

 • Nuostabi, dėmesinga, kruopšti bei atidi jauna perspektyvi gydytoja.

 • Ačiū nuostabiai gydytojai, kuri iš savęs moka dirbti su ligoniukais vaikais. Jau pats gydytojos priėjimas prie vaiko yra Dievo dovana :) Atvykus į priemimo skyrių pasijautėm kaip privačioje klinikoje. Gydytoja skyrė daug dėmesio, išsamiai pakonsultavo, nuramino, skyrė gydymą ir nurodė visus galimus variantus, ką daryti tolimesnėje eigoje. Dėkoju dar kart! Ateities gydytoja!

 • Labai maloni gydytoja - likome sužavėti jos kantrumu, švelnumu ir rūpesčiu. Esame labai dėkingi už pagalba, akis jau sveika!

 • Labai šauni daktarė Guoda ir komanda,taktiška,kruopšti ,atsakinga ir tikrai išmananti savo darbą..Tikrai rekomenduoju daktarę Guoda ir jos komandą Žiūra kabinete..Sėkmės Jums darbuose,didelis Ačiūū.

 • AŠ GENĖ KUNCEVIČ NORIU PADĖKOTI DAKTARYTEI UŽ GERA APTARNAVIMÄ„,LABAI MALONI,TAKTIŠKA MOLONIAI BENDRAUJANTI. IŠKARTO BUVO NUSTATYTA TIKSLI DIAGNOZĖ,IR LAIKU BUVO SUTEIKTA REIKALINGA PAGALBA.SEKMĖS JAI ,LABAI .LABAI DĖKOJU.

 • Puiki jauna gydytoja, profesionali, dėmesinga, tolerantiška. Esu ne galo dėkinga už puikiai atliktą operaciją. Didelis AČIŪ.

 • Puiku, kad ir klinika, esant reikalui, dirba visą parą.

 • Gydytoja labai dėmesinga, švelni, atidi. Esant tiesiog estremaliam diskomfortui padarė viską, kad tik akis atsipalaiduotu.

 • Gydytoja nereali. Paskambinus sekmadienį 20:00 iškart susitrėme susitikimo/vizito laiką už 30min. Žinoma, vizitas kainavo papildomai, tačiau esant tokiai situacijai, po lazerinės procedūros, kuomet atsiranda komplikacijų - susitikimas su savo srities profesionalu nėra įkainojamas.

 • Puiki, nuostabi gydytoja, kruopšti, maloni, puikiai išmananti savo darbą. Konsultacijų metu išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Į pacientą žiūri ne kaip į statistinį vienetą. Tikrai rekomenduoja, o ypač akių vokų korekcijai. Ačiū už gyvenimo kokybės pagerinimą.

 • Gydytoja profesionali, kruopšti, maloni, rūpestinga, o svarbiausia - su šypsena veide. Ačiū už puikiai atliktą darbą ir linkiu kuo didžiausios sėkmės ateityje.

 • Likau patenkinta daktarės bendravimu ir gydymu. Pilnai patenkino mano lūkesčius. Rekomenduoju šią daktarę. Esu be galo dėkinga!

 • Labai maloni,mokanti bendrauti su vaikais. Atliko visus reikiamus tyrimus, išsamiai ir aiškiai pateikė visą informaciją. Puiki gydytoja

 • Tai labai puiki jauna, profesionali, kruopšti, dėmesinga, rūpestinga, maloni, išmananti savo darbą, gydytoja. Įsigilina į visas iškilusias sveikatos problemas, įdėmiai išklauso, pataria, skiria tinkamą gydymą. Tikrai labai, labai visiems, kuriems reikia gydytojo oftalmologo pagalbos, rekomenduoju. Labai ačiū gydytojai Guodai. Linkiu kuo didžiausios sėkmės mylimame darbe :).

 • Nuostabi jauna ir profesionali savo srities specialistė. Labai atsakinga, kruopšti ir maloni gydytoja. Paslauga buvo suteikta profesionaliai ir greitai su dideliu rūpesčiu ir dėmesiu. Konsultacija suteikta greitai ir operatyviai atlikta akies voko operacija. Malonus bendravimas ir aukšta kokybė. Geriausios rekomendacijos.

 • Išmananti savo sritį, maloni.

 • Labai paslaugi ir dėmesinga gydytoja, įsiklausanti į nusiskundimus ir turinti daug žinių, be to ne tik išsamiai paaiškina, bet ir parodo, kad išties gydytojai rūpi su kokia problema kreipiausi. Taip pat patiko, kaip pasitiko ir aptarnavo klinikos administratorė Elena.

 • Maloni gydytoja, puikiai mokanti bendrauti su vaiku. Atsako į visus rūpimus klausimus, gilinasi į situacija.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Guoda Laurinavičiūtė?

Guoda Laurinavičiūtė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23077. Licencija galioja nuo 2018-07-09.

Kaip žmonės vertina Guodos Laurinavičiūtės darbą?

21 žmogus įvertino Guodą Laurinavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.