Gražina Marė Petkūnienė

5 (5 įvertinimai)

Apie Gražiną Marę Petkūnienę

Gražina Marė Petkūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Gražinos Marės Petkūnienės licencijos numeris yra MPL-11986, licencija išduota 2008-12-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Puiki gydytoja savo srities specialiste rūpinasi ligoniais

  • Labai nustebau, kad dar yra tokių gydytojų. Nustatė akių ligą, paskyrė gydymą, tyrimus. Esu dėkinga daktarei.

  • Labai profesionali, patyrusi ir protinga gydytoja. Ne gana to, kad labai kruopščiai ir tiksliai nustato diagnozę, bet ir parenka tinkamą specialistą reikiamai operacijai atlikti, kas yra ne mažiau svarbu. Labai nuoširdi, atsidavusi darbui, negaili savęs, nei savo brangaus laiko, bet kada pasiruošusi padėti visapusiškai ir kuo tik gali. Nuostabi ir kaip žmogus, ir kaip specialistas, ir gydytojas iš prigimties. Mes, pacientai tai matom, labai vertinam tokius gydytojus ir esame dėkingi jiems už grąžintą regėjimą visą likusi savo gyvenimą. Dėkui Jums ir esame laimingi, kad tokių daktarų dar turime. Linkime ir Jums geros sveikatos šiame atsakingame ir pasiaukojančiame darbe, - grąžinti gyvenimo šviesą kitiems. Didelis Dėkui.

  • Labai maloni, draugiška, reguliariai kontroliuojanti pacientą kvalifikuota ir nenuobodi gydytoja. Kad tik daugiau tokių būtų. Kiek ne poliklinikoje buvau susitikęs- visada pasitempus, elegantiška. Jei ir tenka kada palaukti, tai supranti, kad gydytoja kuriam nors sunkesniam pacientui turėjo skirti daugiau laiko nei norma. Praktiškai, kai prisireikė akinių, tai tik su ja ir bendrauju. Deja, metai bėga, akys genda, aišku, gydytoja pristabdė, bet niekas nuo to neišgydys. Pagarbiai

  • Labai nuoširdi, rūpestinga gydytoja.Ačiū jai už kokybišką akių patikrinimą ir patarimus. 5 8 3 1 1

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gražina Marė Petkūnienė?

Gražina Marė Petkūnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11986. Licencija galioja nuo 2008-12-19.

Kaip žmonės vertina Gražinos Marės Petkūnienės darbą?

5 žmonės įvertino Gražiną Marę Petkūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.