Goda Miniauskienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Godą Miniauskienę

Goda Miniauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Godos Miniauskienės licencijos numeris yra MPL-08895, licencija išduota 2006-12-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Aukščiausio lygio ekspertė, tiksliai ir išsamiai paaiškina diagnozę ir situaciją, malonus elgesys su pacientais

 • Nuostabus zmogus, ir specialistas puikus. Noretusi daugiau tokiu specialistu .

 • Puiki gydytoja.

 • Puiki savo srities specialistė. Į klinikas atvykau su akies skausm, gydytoja pamačiusi neaiškios kilmės uždegimą iš karto rekomendavo gultis į ligoninę. Gulėjau maždaug pusantros savaitės, buvo atlikta daugybė tyrimų siekiant išsiaiškinti kas sukėlė uždegimą. Diagnozė buvo tiksli ir iš karto buvo paskirtas gydymas. Uždegimas buvo pilnai išgydytas. Gydytoja dirbo profesionaliai ir konkrečiai. Tikrai rekomenduoju.

 • Dėkoju gydytojai už profesionalumą, paprastumą ir rūpestį. Už sėkmingai atliktą akies operaciją. Džiaugiuosi, kad tokie medikai dirba Lietuvoje!

 • Tikrai savo srities specialistė. Gydymas dar nebaigtas, bet ji stengėsi padieti. Ačiu.

 • Labai maloni gydytoja,gerai rūpinasi,stengiasi sukelti kuo mažiau nemalonių pojučių gydant... Tik gaila pasidarė jos,kai pamačiau su kokia didele mase žmonių ji turi spėti dirbti...

 • Labai nuoširdi ir puiki gydytoja.Man pasisekė,kad ji pasirūpino mano akimi.

 • Labai nuoširdi ir rupestinga ši gydytoja

 • Gera gydytoja.

 • Labai puiki gydytoja. Man labai pasiseke kad butent ji rupinasi mano akimis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Goda Miniauskienė?

Goda Miniauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08895. Licencija galioja nuo 2006-12-20.

Kaip žmonės vertina Godos Miniauskienės darbą?

11 žmonių įvertino Godą Miniauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.