Gintautė Gulbinienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Gintautę Gulbinienę

Gintautė Gulbinienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Gintautės Gulbinienės licencijos numeris yra MPL-10844, licencija išduota 2008-06-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Puiki gydytoja, puikus zmogus.Aciu uz gera nuotaika ir gydyma!!

 • Džiaugiuosi patekusi į TIKRO GYDYTOJO "rankas". Nuoširdžiai dėkinga už profesionalumą, malonų bendravimą, visuomet puikią nuotaiką ir kantrumą viską išsamiai išaiškinant. Pagarbiai ir nuoširdžiai. - Dalia J.

 • Rinkausi šį specialistą pagal pincetas.lt rekomendacijas ir tikrai nenusivyliau. Žinoma, rasti laisvą taloną vizitui pas gyd. Gulbinienę sunku, tačiau iš karto supratau, kodėl ji yra taip gerai vertinama. Pasijaučiau kaip prabangioje privačioje klinikoje. Aukščiausio lygio aptarnavimas, profesionalūs komentarai, tikslus greitai ir gerai atliktas darbas. Gal net galėčiau teigti, kad niekad anksčiau nesu susidūręs su tokiu profesionaliu aptarnavimu poliklinikoje. 10 iš 10.

 • Labai nemėgstu lankytis pas oftamologus, tačiau džiaugiuosi, kad patekau pas šią gydytoją. Labai maloni, suprantinga, atsakė į visus klausimus

 • Kruopšti, konkreti, kompetetinga ir verta pasitikėjimo gydytoja. Atliko išsamų ištyrimą ir suprantamai paaiškino rezultatus. Nors esu trumparegė "su stažu", pas oftalmologus lankytis nemėgstu, bet džiaugiuosi, kad specialisto konsultacijai ir ištyrimui patekau pas ją. Norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų daugiau. Ačiū jums, Gydytoja, už rūpestingai atliekamą darbą.

 • Kompetentinga, rūpestinga, dirbanti savo darbą tikrai iš pašaukimo. Norėtųsi, kad tokių gydytojų būtų kuo daugiau.

 • Puiki, rūpestinga, kompetentinga gydytoja.

 • Visom reikia pasimokint is jos,aciu gydytoja uz jusu nuosirduma.

 • Super daktare, labai bendraujanti, nu ir kaip vyrui svarbiausia simpatiska :D Likau labai patenkintas konsultacija ir pasiektais rezultatais.

 • puiki gydytoja, viska issamiai paaiskina

 • Dėkoju už rūpestingumą ir gerą žodį.

 • rūpestinga

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintautė Gulbinienė?

Gintautė Gulbinienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10844. Licencija galioja nuo 2008-06-09.

Kaip žmonės vertina Gintautės Gulbinienės darbą?

12 žmonių įvertino Gintautę Gulbinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.