Apie Gintarą Simutį

Gintaras Simutis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Gintaro Simučio licencijos numeris yra MPL-02410, licencija išduota 2004-10-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (24) 4.7

 • Esu labai dėkinga už puikiai atlikta operacija. Daktaro profesionalumu ir nuoširdumu niekada nesuabejojau.

 • I pacienta ziuri is "aukstai". Pasiputes, su pasaipiais pamokslais, neidomi paciento problema. Nerekomenduociau

 • Konsultacijos metu pirmiausia buvo pažiūrėta į gimimo metus ir ne vieną kartą pabrėžta, kad man jau 70 metų, o ne 20. Taip pat "sužinojau", kad joks gydytojas negali patarti operuotis ar nesioperuoti, po operacijos bus geriau ar blogiau, kad tai tik paciento apsisprendimas, nors turėjau echoskopijos tyrimo išvadas. Žodžiu, išėjau nusivylusi su mintimi "ko aš iš viso čia buvau", nes konsultacijos nauda nulinė.

 • Puikus Specialistas, malonus, taktiškas, rūpestingas Žmogus. Didelės sėkmės Jam sunkiame ir labai atsakingame darbe. Nuoširdžiausias ačiū už gerai atliktą operaciją.

 • Talentingas gydytojas, ačiū Jam

 • Tikras savo srities zinovas. Puikus gydytojas ir zmogus.

 • puikus gydytojas, tikras profesionalas. Moka bendrauti su pacientais.

 • Nuostabus chirurgas

 • Profesionalus gydytojas,tiksliai įvertinantis būklę ir pasiūlantis alternatyvą pacientui. Bet išsamių med.tyrimų nemanė reikalinga atlikti...

 • labai puikus gyditojas aciu jam uz gerai atlikta operacija uz demesi kuri skiria pacientam

 • Geras gydytojas,lengvai bendrauja,man atliko tulžies šalinimo operacija tik per bambą, jokiių randų,todėl esu patenkinta.po operacijos kasdien lankė, nors ir ne buvo mano gydantis daktaras. Bet kokiu metų galima paskambinti, visada išklauso ir greitai priima.

 • Operavausi pas šį gydytoja. Atliko minilaparoskopiją šalinant tulžies pūslę, esu be galo laiminga taliktu jo darbu - žaizdos tokios mažutės, kad padarius nuotrauką negalima atskirti - kur mano apgamai o kur žaidelės. Didesnis 2cm pjūvis ties bamba - paslėptas po raukšlyte, stovint tiesiai beveik nesimato. Visos hospitalizacijos metu, gydytojas buvo labai rūpestingas, vis lankydavo, klausdavo kaip jaučiuosi, daug pasakojo apie mano operacijos eiga, gijimą, kalbėdavo išsamiai ir maloniai. Esu patenkinta viso Santariškių klinikų personalo darbu, nes savo gydymo laikotarpiu jaučiausi kaip atostogose:)

 • Dėkoju Gydytojui už puikiai atliktą kirkšnies išvaržos operaciją, rūpestį, puikų humorą. Sveikatos Jums ir didelės Sėkmės atsakingame darbe. Laimutis Ž.

 • Labai profesionalus gydytojas, ačiū jam už gerai atliktą operaciją ir rūpestingumą. Nors tikslas dar nepasiektas, tačiau, jei prireiks, drąsiai pakartosiu operaciją pas šį gydytoją.

 • Pacientas A.L. po vakarykštės operacijos šiandien išleistas namo. Štai taip reikia išmanyti savo amatą!

 • Puikus specialistas. Žmogus išmanantis savo darbą. Tuom viskas ir pasakyta. Sekmės Jums, gerb. Gydytojau!

 • Širdingai dėkoju gydytojui už sėkmingai atliktą planinę tulžies operaciją, konsultavimą ir gerą humorą. Pjūviai labai gerai gyja, sveiko maisto rekomendacijų laikomasi ir jokių pašalinių neigiamų simptomų. Dėkoju

 • Labai geras gydytojas, esu jam labai dėkinga už puikiai atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją. Pjūviai labai maži, ir šiaip viskas praėjo labai sklandžiai. Operavo rugsėjo viduryje, jokių problemų, jaučiuosi puikiai :) Didžiulė padėka ir sėkmės! Viktorija A.

 • Su sveiku humoro jausmu, patyręs, malonus, savo srities specialistas. Atliko sudėtingą atviro tipo kirkšnies išvaržos šalinimo operaciją. Nors gydymo sėkmingumas priklauso nuo daugelio dalykų, tačiau, kas buvo gerb. gyd. Gintaro Simučio valioje, tą jis padarė profesionaliai ir tiksliai. Nuoširdus ačiū.

 • Puikiai. Pilvo išvaržos problemą rado, nusiuntė pasikonsultuoti su kitais specialistais. Jokios skubios asmeninės iniciatyvos. Įvertino kaip reikia, tada išoperavo, supažindino su operacijos pobūdžiu. Ačiū.

 • Geras gydytojas, puikus chirurgas, puikiai viska paaiškina, bet pacientams pooperaciniu laikotarpiu dėmesio mažokai. Po gan populiarios ir įprastos tulžies šalinimo operacijos pravėmiau beveik parą ir alpinėjau nuo akivaizdžiai per mažo spaudimo, tai nebuvo ko prašyti pagalbos. Buvau išsigandus ir sunerimus, o kai aptemo akyse, ir naktį išsitiesiau tualete, buvau beveik panikoj. Gal ir anestezija kalta, gal ir labili nervų sistema, bet dėmesio pooperaciniu laikotarpiy man pritrūko.

 • Esu labai dėkinga už 2019 m. vasario 18 d. puikiai atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją, pjūviai labai maži, ir šiaip viskas praėjo labai sklandžiai. Kitą dieną po operacijos vykau į namus, jaučiausi puikiai, nereikėjo nei vienos tabletės. Gydytojas puikus specialistas, išmanantis savo darbą, nuteikiantis pozityviai, turintis gerą humoro jausmą. Ačiū už rūpestį, optimizmą. Sėkmės Jums!

 • Puikus Specialistas, malonus, taktiškas, rūpestingas Žmogus. Didelės sėkmės Jam sunkiame ir labai atsakingame darbe. Galina Baliukevič

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už sėkmingai atliktą planinę tulžies operaciją, konsultavimą ir gerą humorą. Sėkmės ypatingai atsakingame darbe jam ir jo komandai. Aušra

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gintaras Simutis?

Gintaras Simutis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02410. Licencija galioja nuo 2004-10-20.

Kaip žmonės vertina Gintaro Simučio darbą?

24 žmonės įvertino Gintarą Simutį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.