Apie Giedrius Kuprys

Giedrius Kuprys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Giedriaus Kuprio licencijos numeris yra MPL-17702, licencija išduota 2012-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Šaunuolis, viskas aiškiai ir tiksliai padaryta, nepalieka nežinioje į visus mano klausimus stengiasi atsakyti. Rekomenduoju

 • Giedrelis tikslus aiskus daktaras, viskas gerai.

 • Ačiū Gerb. Giedriui Kupriui už Tėvuko tulžies šalinimo operaciją, pavėluotą dėl Šilutės daktarų, nes gavosi sepsis. Tačiau Giedrius ištraukė iš mirties . Paprastas, malonus GYDYTOJAS. Pagarbiai, Sigitas Puidokas.

 • Prieš šešis metus laiku nustatė vėžio diagnozę , puikiai išoperavo. Esu dėkinga šiam gydytojui už išgelbėtą gyvybę.

 • Labai geras chirurgas,man isoperavo struma, skydliauke , .Aciu jums ,geros kloties savo sunkiame darbe.Algymantas Mejeras.

 • Labai dekoju gydytojui Giedriui Kupriui, med.sesutei Staselei Drukteinienei ir visam kolektyvui uz nuostabiai atlikta darba ir nuosirdu rupesti. Labai malonus personalas. Aciu jums visiems! Nuo pacientes Adeles Uzkuraitienes. Man buvo neseniai atlikta tulzies opercija.Esu jau namuose ir jauciuosi puikiai. Profesionalus gydytojas ir sesute, puikiai atliekantis savo darba kolektyvas.

 • :)

 • ačiū už kasos operaciją ir gydymą,priežiūra puiki,

 • Puikus savo srities specialistas.

 • labai geras gydytojas,padare kasos operacija,praejo puse metu,jauciuosi labai gerai,tikrai esu labai dekingas,pragulejus menesi ligonineje ir prieziura buvo labai gera.aciu marius zalpis

 • nieko blogo prieš šį mediką neturiu.isoperavo skydliauke.tikiuosi,kad gerai:)tariamų dovanų niekam nedaviau,bet del to nejauciau demesingumo stokos.kas mane domino-informacijos gavau.

 • Tyrimus atlieka reikiamus ir nevilkina,kaip cia kazkas issireiske.Viskas gerai su juo,tik gal truputi letokas.

 • 1 dieną po apendicito operacijos jau lakščiau laiptais..jokių komplikacijų ir pooperacinio skausmo

 • Nepastebejo apendicito (greitoja atveze 3 val nakties su dideliais skausmais bei temp 38.5C), nes per daug buvo susirupines savimi: kaip geriau pasirodyti pries rezidentus. Isgyvenau tikra kosmara! Vietoj laparoskopines operacijos ir 3 dienu stacionare, buvau operuota atvyru budu, ligonineje isbuvau daugiau nei savaite, dar 2 sav.buvau nedarbinga, gavau 5 rusiu atibiotikus, turiu siaubinga randa. Aciu Dievui, kad likau gyva. Visiskai nerekomenduoju! P.S. Perskaiciau neigiamus komentarus, dekoju Dievui, kad jis manes neoperavo... neaisku kaip butu viskas pasibaige.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Giedrius Kuprys?

Giedrius Kuprys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17702. Licencija galioja nuo 2012-07-04.

Kaip žmonės vertina Giedriaus Kuprio darbą?

14 žmonių įvertino Giedrius Kuprys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.