Apie Giedrius Barauską

Giedrius Barauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Giedriaus Barausko licencijos numeris yra MPL-13208, licencija išduota 2009-04-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Labai profesionalus, dalykiškas, maloniai mandagus savo srities specialistas ir žmogus, Bendravau tik kartą, bet buvo labai malonu...

 • Visus trejus ligos metus mano sveikimo kelias buvo sunkus ir duobėtas. Su pakilimais ir kartais apgaulinga euforija. Ir skaudžiais kritimais. Dėkoju Kauno Klinikų Abdominalinės chirurgijos gydytojui, prof. dr. Giedriui Barauskui, kuris visą šį kelią kantriai, nuosaikiai ir su didele atjauta ir rūpesčiu ėjo su manimi. Dėkoju profesoriui už dalykiškumą ir profesionalumą. Visada su šypsena stebiu, kaip profesorius perduoda patirtį ir žinias rezidentams. Ir tampa ramiau dėl mūsų medicinos ateities. Mes tikrai turime, kuo didžiuotis. Su arėjančia Medicinos darbuotojų diena, gerb. profesoriau!

 • Nuostabus žmogus, talentingas gydytojas. Kruopštus, atsakingas ir rūpestinas. Net sunkiausi ligoniai jaučiasi saugūs, nes suvokia, kad bus padaryta viskas, kas tik įmanoma. Nuoširdus ačiū už pasiaukojimą vardan kitų, sveikatos Jums ir Dievo palaimos.

 • Labai dėkinga profesoriui už išgelbėtą gyvybę. Kai Santaros pilvo chirurgai atsisakė operuoti, prof. G. Barauskas atliko operaciją ir labai sėkmingai. Jau 4 metai po operacijos. Kiekvienais metais švenčiu rugsėjo 6 d. antrą gimtadienį.

 • Labai esu patenkinta siuo gydytoju. Labai rupestingas, svelnus daktaras. Rekomenduoju visiems ji :)

 • nuostabus gydytojas, padarė visus galimus tyrimus diagnozavo ligą, atidus, malonus sėkmės jums gydytojau!

 • Profesionalas

 • Puikus profesorius :) jei kada tektų, vėl kreipčiausi tik i jį.

 • Ačiū!

 • Labai geras gydytojas, konkretus, viską išsamiai aiškina, gilinasi į ligą, savijautą. Nuoširdus ačiū!

 • Nuostabus gydytojas ir žmogus!

 • Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį chirurgą. Puikiai atliko savo darbą, atsakė į visus rūpimus klausimus, puiki priežiūra po operacijos. Rekomenduočiau 100 proc.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Giedrius Barauskas?

Giedrius Barauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13208. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Giedriaus Barausko darbą?

12 žmonių įvertino Giedrius Barauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.