Giedrė Astrauskaitė

3.7 (31 įvertinimas)

Apie Giedrę Astrauskaitę

Giedrė Astrauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Giedrės Astrauskaitės licencijos numeris yra MPL-03735, licencija išduota 2004-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 3.7

 • Gyditoja demesinga, profesionali ir greitai supranta problemos esme.

 • Tikrai nerekomenduoju. Teko lankytis kelis kartus. Kiekvieną kartą jautiesi kaltas, kad atėjai. Jos nuomone visos ligos dėl streso, nerimo. Nezinau kas šypsojosi, kai skauda ar negera. Taip pat kišasi į asmeninį gyvenimą. Daug moralizuoja. Net kai norėjau pasikonsultuoti dėl psichologo man paaiškino, visos moterys jaučiasi aukomis. Jaučiasi, kad labai nemėgsta ligų ieškotojų, bet neatrodo, kad ir atskiria tokius nuo tikrai turinčius sveikatos problemų.

 • Liūdna. Esant epigastriumo skausmams nepadariusi jokių tyrimų įrašė gastritą ir parekomendavo pagerti kolos. Negerėjant ir kreipusis pakartotinai - pasakė, kad "nenoriu dirbt", padarė kraujo tyrimą, jame viskas tvarkoje, pagerk skysčių. Vaistų jokių taip ir neišrašė. Istorija baigėsi tuo, kad po dviejų savaičių kankinimosi grįžus į gimtąjį miestą teko keliauti iš karto į priėmimą dėl dehidratacijos ir gauti keletą lašelinių, būklę įvertinęs šeimos gydytojas iš karto įtarė rimtesnes problemas. Po keletos dienų - gastroskopija ir nustatyta aktyvi dvylikapirštės žarnos opa, paskirtas gydymas antibiotikais, omeprazolu. Žodžiu, iš esmės nedarė jokiū tyrimų, neturėjau galimybės mažinti nei simptomų nei gydyti jų priežastį, buvo visiškai išsekintas organizmas.

 • Apskritai tai ji tokia geranoriška, nėra blogas žmogus, gana draugiška. Tačiau... Buvau porą kartų, abu kartus pusiau juokas ima, pusiau verkt noris. Pirmą kartą naudojosi google'u kad patikrintų kas man gali būti. Užsiplepėjo apie kažkokią savo kolegę... Kažkokius komentarus apie gyvenimą dalino. Galiausiai ėjau pas kitą specialistą. Antrą kartą parašė siuntimą, kurio norėjau, tačiau vėl gavau komentarų apie dalykus, dėl kurių neklausiau. Ir tie komentarai tokiu užtikrintu, žinovo tonu, nors iš jų turinio akivaizdu, kad nei į tvorą, nei į mietą. Pagrindinis patarimas jai pačiai būtų - aiškiau atskirti, kas yra jos darbo rėmuose, o kas ne. Nemokyti žmonių gyventi, o daugiau įsiklausyti. O kitiems rekomenduočiau kol kas rinktis kitą specialistą.

 • Nerekomenduoju. Atėjau pas gydytoją kai buvo gripo epidemija, prastai jaučiausi todėl nutariau pasitikrinti. Kraujo tyrimai gripo neparodė, gydytoja sakė kad viskas nuo streso ir turėčiau numesti svorio (antsvorio neturiu), paklausus kaip galėčiau nuslopinti simptomus ir išvengti rizikos pasigauti gripą, pradėjo aiškinti kad viskam dievo valia, kaip dievas duos taip ir susirgsiu. Vėliau pasirodė, kad buvau apsinuodijusi prisikvepavusi toksiškų dažų. Gydytoja neadekvati, patariu rinktis kitą specialistą.

 • Gyd. Viskiskai neprofesionaliai elgiasi apsilankimo metu atvykus su sloga ir skaudancia gerkle pasako jog organizme dehidratacija. Net netikrindama, nemanau kad ji aiskerege. Antra karta apsilankius pas ja su siaubingais skausmai buvau issiusta pas psichologa. Turejo israsyti nedarbinguma ir du kartus jo nesuteike, nors pati paminejo jog dabar vaziuokite namo ir siandien jums nedarbingumas. Labai bloga patirti gygytoja, pertraukineja konstatuoja savo teorijas visikasi net npaklausius, nepamatavus spaudimo. Daugiau nesilankysiu nes pikta jog mano poliklinikoje yra tokie aplaidus ir neprofesionalus gydytojai

 • Pastoviai veluoja i darba po pusvalandi ar valanda. Visa ta laika tenka laukti uz duru ir per laukimo laika prisirenka kitu pacientu. Tada gydytoja bando "trumpinti" eile ir vienu metu priimineja po kelis pacientus - jokio paciento privatumo. Nenoriai israso siuntimus. Nepaskiria jokio gydymo ar tyrimu, bet tik zodziu pakomentuoja situacija. Nuo zodines konsultacijos skausmas tikrai nesumazeja :(

 • Daktarė bendravo maloniai, paskyrė kraujo tyrimus net neprašyta, bet iš kabineto išėjau gerokai pasimetusi. Ėjau pasitikrinti dėl gumbelio krūtyje. Iš tolo pažiūrėjus nustatė, kad tai cista, o paklausus, ar reikia nuodugniau ją ištirti, dėl ko atsirado, ar reikia gydyti, atsakė, kad krūtis pati savaime yra cista, tai nieko nereikia daryti. Kai pasakiau, kad maitinu naujagymį, patarė pereiti kuo greičiau prie mišinuko, nes PSO rekomendacijos maitinti krūtimi ir visi moksliniai tyrimai apie motinos pieno naudą tėra "mitas, sukurtas tokioms skurdžioms šalims kaip Lietuva, nes priešingai mamos, neįpirkdamos mišinukų, duotų vaikams karvės pieną".

 • Labai nekompetentinga gydytoja (kreipėmės išeiginę dieną kaip į budintį gydytoją), kuri nesugebėjo diferencijuoti, koks gydymas - antivirusinis ar antibakterinis- vaikui reikalingas. Dar daugiau - Atsisakė daryti kraujo tyrimą (nors prašėme), paskyrė antibiotikus, pasakiusi, kad ir taip visiškai aišku, neva tai gerklė pilna pūlių, ir dar pasakė “visko ten yra” (??), nors vaikas net nesiskundė gerklės skausmu (o pūlingą anginą esame turėję ne kartą, gerklę skaudėdavo net ryti negalėdavo), jam siaubingai skaudėjo galvą, buvo aukšta temperatūra, bendra būklė bloga. Ši gydytoja liepė antibiotikus gerti kuo greičiau. Išgėrus, vaikas pradėjo vemti, nebegalėjo net skysčių gerti. Teko vežti į ligoninę, kur nustatė gripą!! Vaikas buvo išsekęs, vos pastovėjo ant kojų. Santariškių pediatrai jokių pūlių gerklėje nerado!! Crb tik 8 buvo!!! Nelinkiu niekam pas tokią gydytoją pakliūti. Tokie net neturėtų dirbti gydytojais!! Ir dar - skyrė actifed, kuris turėtų būti skiriamas tik nuo 12 m. (Vaikui 7m.).

 • Rekomenduoju geriau neturėti jokių reikalų su šia gydytoja. Nesigilina į problemą, kaltina sergantįjį, kad kreipėsi į ją, demonstruoja aroganciją ir apatiją, vaistus išrašo ir diagnozę parašo net neišklausiusi nusiskundimų. Pirma kart kreipiausi, dėl siuntimo pas endokrinologę, siuntimo negavau, be tyrimų ir neišklausiusi jokių simptomų, remdamasi savo intuicija, o ne kompetencija, nusprendė, kad neverta tikrintis ir mandagiai išprašė iš kabineto, kreipiausi pas kitą gydytoją ir po vienų metų gavau diagnozę autoimuninis tiroiditas. Gydytojos intuicija apgavo. Antra kart kreipiausi dėl nugaros skausmo, aprėkė, kad išsigalvoju, pasak jos pensininkams tik skauda nugaras, o aš jauna, prisigalvoju, vaistams nuo skausmo receptą rašė ir išrašė tik po trečio skambučio ( gerai tik tiek, kad ragelį pakėlė ir galėjau pasakyti, kad pamiršo išrašyti). Gydytojai sistemose nesiseka. Trečia kart kreipiausi dėl siuntimo ir vizito pas kitą specialistą, pasakė, kad išrašys, užregistruos ir padėjo ragelį sakydama, kad perskambins, jokios info daugiau nesulaukiau, nepaskambino ir nepasakė nei ar išrašė nei ar užrašė nei kada užregistravo vizitui. Gydytoja tiesiog pamiršo. Visus tris kartus gydytoja bendraudama su manimi skyrė labai mažai laiko, papildomai užsiimdama pašaline veikla, kalbėdama telefonu su kitais asmenimis temomis nesusijusiomis su sveikata ir gydymu. Keista, atrodo taip neturėtų būti.

 • Apsilankiau pas šią gydytoją, kol mano nuolatinė gydytoja atostogavo. Likau labai nemaloniai nustebinta, kai tik įėjus į kabinetą mane pradėjo kritikuoti, jog nežinau, kur ir kada man reikia ateiti, kai pati gydytoja manęs neinformavo. Visą vizito laiką elgėsi nepagarbiai, daugiau apsilankyti nenorėčiau ir nerekomenduočiau kitiems.

 • Dėmesinga,rūpestinga,profesionali

 • Visiškai neprofesionali, prieš kalbant, verta pasverti žodžius. Visiškai negirdi pacientų, kalba tik iš savo viršūnės.

 • Profesionali, rūpestinga, šiuolaikiška

 • Super daktare. Supranta is puses zodzio. Sprendimai zaibiski. Nemegsta ligu ieskanciu.

 • Likau labai maloniai nustebintas puikaus aptarnavimo.

 • Puiki komunikacija, veiksmingas gydymas. Gavau konsultaciją lyg į privačią kliniką bučiau paskambinusi, o ne į polikliniką.Man išgydė ausies skausmą per savaitę, kurį kiti centro poliklinikos gydytojai nesėkmingai gydė net 3 mėnesius.

 • Gydytoja mane tenkina

 • DĖKINGAS PACIENTAS

 • TAI puiki daktarė laiku pastebėjo ir diagnozavo man prasidedančio insulto požymius skyrė gydymą ir PRIMYGTINAI privertė nuvažiuoti į Santariškes, kur diagnozę tik patvirtino ir skubiai paguldė į ligoninę, būsiu Šiai gydytojai amžinai dėkingas už savalaikį gydymą ir už tai, kad insultas jos dėka praėjo beveik be pasekmių ir dabar esu darbingas, vartoju jos paskirtus vaistus. Tokių išgelbėtų ir dėkingų žinau ir daugiau. Jos gydymą gerai įvertino ir Santariškių neurologai ir širdies gydytojai... Būsiu amžinai dėkingas už laiku pastebėtą ligą ir už būseną kokioje esu.

 • Labai dėkingas

 • Tai puiki Daktarė iš didžiosios raidės , labai gerai ir grietai surado ligą ir su vaistais greitai išgydė už tai jai esu labai labai dėkingas... ir pačiai linkiu sveikatos ir stiprybės. Prieš kurį laiką rekomendavau šią gydytoją savo motinai, ji irgi liko labai patenkinta gydymu, pakeitė vaistus į naujus ir dabar vietoj 4 tablečių vartoja tik dvi ir jaučiasi nepalyginamai geriau... Daugiau tokių gydytojų Centro Poliklinikoja...

 • puiki profesionali gydytoja,dirba atydžiai ,iškauso,įsiklauso.Esu patenkinta jos darbu.Linkiu sėkmės darbe.

 • Labai gera ir dėmesinga gydytoja, teko pakeisti kelis šeimos gydytojus, ši tikrai geriausia kada nors turėta. Pakonsultavo ir užrašė pas kitus gydytojus, atsakė į klausimus profesionaliai ir buvo labai dėmesinga. Rekomenduoju.

 • Puiki, nuosirdi gydytoja, atsidavusi savo darbui ir be galo demesinga pacientui. Puiki specialiste, visada kliaujasi tyrimais, paaiskina kiekviena tyrimo rodmeni, reiksmes ir atsakingai skiria gydyma. Geriausia mano zinoma gydytoja pagal jausma po vizito, del profesionalumo taip pat neteko nusivilti. Gal del to kad pacientams skiria pakankamai laiko sveikatos analizei tenka kiek ilgiau palaukti prie kabineto, taciau tai menka problem zinant kad ir tavo sveikatai bus skiriama pakankamai demesio.

 • Nuostabi gydytoja!! Skiria visus reikiamus tyrimus, gydymà. Daug dėmesio pacientui, rūpestingumas, atsakymai į visus klausimus. Pas gydytojà lankiaus ne vienà kartà. Labai rekomenduoju!!

 • Tikrai maloni profesionali gydytoja, iki problemų ir jų sprendimo, iš pirmo žvilgsnio, galinti prieiti neįprstais kampais, tačiau tai tik parodo jos norą užsiimti ligos analize plačiau nei tikėjaisi. Ačiū jai.

 • Labai puiki gydytoja, skiria pakankamai laiko, kalba aiškiai ir tikslingai. Labai supratinga, empatiška ir svarbiausia profesionali! Rekomenduoju 100 proc.

 • Lankausi pas šią gydytoją, jau 3 metus, tikrai yra tiesa, kad ji tiks ne visiems, ir yra kitokio požiūrio ir bendravimo gydytoja. Pirmą kartą atvykus tikrai nesupratau jos bendravimo tipo, tačiau atėjus dar keletą kartų, man ji patiko, pataria ne tik kaip gydytoja, bet kaip žmogus ir kaip moteris, dvasiškai pabendrauja ir pataria. Kas liečia gydymą, gydytoja tikrai pasirūpina, kad būtų atlikti reikiami tyrimai, jei tau jie reikalingi, tikrai priims ekstra atveju atvykus, tikrai konsultuoja ir sprendžia tavo bėdas. Visumoje paėmus tikrai galiu apie gydytoja atsiliepti tik teigiamai, bet kaip minėjau, tikrai ne kiekvienam tiks jos bendravimo pobūdis, jei norite dalykiško šalto bendravimo, turėtumėte rinkis kitą gydytoją, bet kam tinka truputį kitoks požiūris, šita gydytoja tikrai kitokia :)

 • Mūsų visa šeima lankosi jau metus . Ir esame patenkinti, gydytojos darbu. Padaro tai ko prašome, ir ko ne. Vaikutis greit pasveiksta.

 • Ši gydytoja yra dėmesinga pacientui, rūpestinga. Teikia teisingas ir profesionalias rekomendacijas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Giedrė Astrauskaitė?

Giedrė Astrauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03735. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Giedrės Astrauskaitės darbą?

31 žmogus įvertino Giedrę Astrauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.