Gediminas Baltakis

3 (4 įvertinimai)

Apie Gediminą Baltakį

Gediminas Baltakis turi Šeimos gydytojo licenciją. Gedimino Baltakio licencijos numeris yra MPL-05449, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 3

  • Gydytojas be bajerių ir lipšnių šypsenų, bet kompetencija suabejoti neteko nė karto. Niekada nepatingi paaiškinti ligos priežastis, eigą ir pasekmes, atsiversti žinyną ir viską papasakoti išsamiai. Neskuba išrašinėti receptų ir reklamuoti vaistų, kai reikia, visada siunčia tyrimams, gydytojų konsultacijoms, atidus, atsako į visus klausimus. Ne tik dukrą pas jį atvedu, bet ir dėl savęs kartais pasikonsultuoju, nėra pasakęs, kad čia ne jo reikalas.

  • Labai puikus gydytojas, atsiliepimai tik teigiami. Nors jis yra mano dukros gydytojas, bet nevengiu pasikonsultuoti ir pati. Visada išklauso, išsamiai papasakoja apie ligą, priežastis, gydymo būdus, ligos pasekmes. Neskuba šerti chemija, niekada negaili siuntimų į kitas gydymo įstaigas, kyšių nereikalauja.

  • Nerekomenduoju. Nemalonus gydytojas, nemandagus, neieško ryšio su vaikais, elgiasi grubiai, jeigu verkia, nesistengia nuraminti. Apžiūra paviršutiniška, nesiklauso ką sako tėvai.

  • Gydytojas nekampetetingas dirbti su mažais vaikais, elgiasi labai grubiai nepaaiškino realios situacijos

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gediminas Baltakis?

Gediminas Baltakis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05449. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Gedimino Baltakio darbą?

4 žmonės įvertino Gediminą Baltakį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.