Gabrielė Lukšienė

3.5 (13 įvertinimų)

Apie Gabrielę Lukšienę

Gabrielė Lukšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Gabrielės Lukšienės licencijos numeris yra MPL-17584, licencija išduota 2012-06-29.

Gabrielės Lukšienės licencijos

Gabrielė Lukšienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17584
Spaudo Nr.: 25496
Įsakymo data: 2012-06-29
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17452
Spaudo Nr.: 25496
Įsakymo data: 2011-08-23

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 3.5

 • Noriu nuoširdžiai padėkoti Antakalnio poliklinikos šeimos gydytojai Gabrielei Lukšienei už kvalifikuotą,atsakingą darbą,profesionalų požiūrį,išskirtinį dėmesį .Kuri laiku suteikė visapusišką medicininė pagalbą,kantriai ir išsamiai paaiškino gydymo eigą.

 • Gydytoja visad stengiasi laiku priimti, domisi sveikata, stebi gydymo procesus, visad ką draugiškai pataria:)

 • Puiki gydytoja. Jauna, rūpestinga, maloni. Išklausė visų problemų ir pateikė išsamių patarimų. Ačiū Jums labai.

 • Puiki, jauna gydytoja. Mane perrašė pas ją, bet labai džiaugiuosi patekusi. Paprasta, bendraujanti, išklausanti ir nuraminanti,kad nepultum į paniką. Galima klausti net "kvailiausių" klausimų, normaliai reaguoja ir atsako į juos. Nekomentuoja, kiek kartų pas ją jau atėjai, kokio storio med.kortelė, nereplikuoja,kad "pasižiūrėk į gimimo datą,kad nori būti sveika" (ką yra tekę išgirsti iš kitų medikų), Apžiūri rūpestingai ir atidžiai, draugiškai pasikalba ir pasitaria,kokius tyrimus rekomenduotų ir kokiem neprieštarautum. Mini konsultacijas visad gausi telefonu. Einu pas ją ramiai ir drąsiai, žinodama,kad gausiu profesionalią, draugišką, žmogišką konsultaciją. Ačiū gydytojai! P.S. nesu jokia draugė ar kolegė, esu tikra jos pacientė Gitana.

 • Esu visiškai patenkinta šia gydytoja, kuri man visad atsakinėja net į pačius keisčiausius kilusius klausimus. Su ja galima ir pasijuokti, ir pasitarti, sulaukti nuoširdžios nuomonės dėl tinkamiausio gydymo. Neišrašinėja antibiotikų be reikalo, ieško problemos židinio. Manau, labai priklauso, su kokiu nusistatymu patys ateinate. Jei žiūrite į gydytoją kaip į žmogų, kuris gali klysti, bet tikite, jog pasistengs jums padėti kaip galės - taip ir bus. Bent su šia gydytoja, tai tikrai :)

 • Gydytoja puiki - apžiūri, patikrina, pasidalina įžvalgom, įtarimais, jos nebaisu ko nors paklausti - visada atsakys. Nemanau, kad gydytojas turi su pacientais kaip su mažais vaikais utiutintis (čia tiems, kuriems bendravimas neįtinka). Nedažnai lankausi, bet kai nueinu, tai visada ir apie bendrą savijautą užklausia ir tyrimus išrašo reikalingus. Puiki gydytoja.

 • Puiki daktarė, draugiška, geranoriška, profesionaliai, bet tuo pačiu suprantamai paaiškino bei atsakė į iškilusius klausimus. Nesutinku su tais kurie sako, kad kalba iš aukšto. Po vizito susidariau įspūdį, kad ji tikrai žingeidi ir besidominti savo darbo sritimi.

 • NUOSTABI GYDYTOJA. Geriausia kokią galima sutikti, atidi, nebijo konsultuotis jei nėra tikra dėl diagnozės, skiria visus reikiamus tyrimus, atsako į visus klausimus, rūpestinga, maloni. Linkiu jai kuo didžiausios sėkmės gyvenime.

 • Lankėmės pas šią gydytoją abu su vyru. Paskutinį kartą nepaskyrė profilaktinių tyrimų,kurie priklauso kiekvienam žmogui kasmet sveikatos pasitikrinimui. Bendrauja atžagariai. Vyrui buvo problemų su žarnynu,tai ji vis kartodavo:”kad nieko tau nėra”,tokiu būdu privedė prie labai didelių psichiloginių problemų,nuolatinio ieškojimo ligos. Kas privedė prie labai didelių nerimo priepuolių. Ši gydytoja dirba sau nemėgstamą darbą,toks jausmas,kad eina į jį per prievartą. Šeimos gydytoją jau pakeitėm. Tai malonu ir atvykti į polikliniką,nebijant matyti nuolat nepatenkinto savo darbu žmogaus. Linkiu gydytojai apgalvoti savo veiksmus ir elgesį, nes gydytojai turėtų būti atsidavę savo darbui! Sėkmės Jums.

 • Visas ligas bando išgydyti dietomis. Skrajučių dalinimo menas- įvaldytas puikiai. Nepadaryta nieko, kad padėti žmogui- dabar!

 • Nerekomenduoju, eilės didelės, kartais net per valandą nesi pakviečiamas į kabinetą. Bandžiau rašytis rytiniu laiku ir, net jei klientų nėra, gydytoja vis tiek vėluoja priimti laiku.

 • Gydytoja jauna, bet jau dabar matosi, kad nemėgsta savo darbo ir tuo labiau pacientų. Į pacientą žiūri labai išdidžiai, pašaipiai. Net prašydama siuntimo sulaukdavau komentarų "ko ten jums reikia" "juk žvėnelinė nepagydoma, tai kam jums pas dermatologą", o paskutinį kartą kai prašiau siuntimo pas alergologą nes vasarą buvo ištikę net dusulio priepoliai, ji jo net neišrašė, nes jos nuomone tos alergijos perdėtai sureikšminamos. Pereitą savaitę teko nueiti dėl siuntimo pas kitą šeimos gydytoją (nes Lukšienė atostogauja) ir buvau maloniai nustebinta. Gydytojos gali šypsotis ir bendrauti. Pasirodo gali jaustis, kad tavo problemos su sveikata kažkam rūpi, todėl net nesvarstydama perėjau pas netyčia pasitaikiusią nuostabią gydytoją. Perskaičiusi visus komentarus apie Lukšienę supratau, kad visų įstorijos labai panašios. Lukšienės pliusas yra nuostabi sesutė (trumpais blondiniškais plaukais), kurios vardo ir pavardės nežinau, bet visada būdavo geros nuotaikos ir matydavosi, kad nori padėti.

 • Keletą kartų atrodė visai normali gydytoja, bet aš ir neturėjau reikalų su ja – gaudavau siuntimus pas kito lygio specialistus. Kai lankiausi paskutinius du kartus, atrodė, kad iš manęs tyšiojasi, „jei gerėja, tai ko čia atėjot“, „jei tik kosite, tai reiškia pasveikot“ ir pan. Nieko beveik netikrina, nieko nekomentuoja, supildo kažką į kompą ir paleidžia. Nematai prasmės kažko klausti, norisi sakyti, kad viskas gerai ir tik užsirašyti pas kitą gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gabrielė Lukšienė?

Gabrielė Lukšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17584. Licencija galioja nuo 2012-06-29.

Kaip žmonės vertina Gabrielės Lukšienės darbą?

13 žmonių įvertino Gabrielę Lukšienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.