Apie Gabiją Mikulevičienę

Gabija Mikulevičienė turi Klinikinės toksikologijos gydytojo licenciją. Gabijos Mikulevičienės licencijos numeris yra MPL-21042, licencija išduota 2016-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Labai žmogiška, taktiška, rūpestinga, kruopšti Gydytoja. Nuoširdžiai jai dėkoju! Linkiu jai kantrybės ir sveikatos!

  • labai puiki daktarytė,kad būtų daugiau tokiu daktaryčiu nebūtų tokių rimtų problemų.maloni,taktiška,

  • Esu priklausomas nuo receptinių vaistų, bei alkoholio. Gulėjau ligoninėje dėl šių priklausomybių. Jau daugiau, nei pusmetis esu blaivus, taip man padėjo ir žymus garsus daktaras, tačiau visas tolimesnis darbas buvo būtent mano daktarės Gabijos, kuklios begalo profesionalios, šiltos ir nuoširdžios specialistės, tik jos rūpestingumo dėka aš naujai gimiau, buvau nurašytas kitų privačių specialistų, tačiau Gabija nė karto neleido man pasijusti blogai ar nejaukiai. Nemoku apsakyti, koks esu dėkingas šiai daktarei, ji tiesiog užkrauna gera energija! Pablogėjus mano būklei daktarė padėjo aukodama savo asmeninį laiką, patarė kaip elgtis. Ačiū iš visos širdies. Paulius

  • Sužavėjo rūpestingumu mano artimam žmogui (viska išsiaiškino iki menkiausios smulkmenos). Retai būna tokių kvalifikuotų ir nuoširdžių gydytojų. Ačiū Jums labai

  • Su gydytoja teko susipazinti, kuomet man artimas zmogus papuole i apsinuodijimu skyriu del alkoholio vartojimo. Neturetu buti keista sulaukti priklausancios pagalbos is specialistu, taciau zinome,kad ne visada taip nutinka. O ne valdiskas poziuris taip pat reiskia labai daug ne tik ligoniui, bet ir zmonems, norintiems tam ligoniui padeti. Tokiame skyriuje, kur dazniausiai gydosi ne patys maloniausi pacientai, dirba nuostabus personalas. Cia pat noriu pamineti ir gydytojus Artura Barku, Gabija Laubner, skyriaus sesutes ir pagalbines darbuotojas. Savaite laiko kasdien lankiau savo ligone ir nei karto negirdejau piktu komentaru, nemaciau atsainumo ar nerupestingumo. Todel sakau labai labai aciu siems nuostabiems specialistams ir linkiu dideles kantrybes. Aciu.

  • Labai puiki gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Gabija Mikulevičienė?

Gabija Mikulevičienė turi Klinikinės toksikologijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21042. Licencija galioja nuo 2016-06-29.

Kaip žmonės vertina Gabijos Mikulevičienės darbą?

6 žmonės įvertino Gabiją Mikulevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.