Erlandas Pševluckas

1 (4 įvertinimai)

Apie Erlandą Pševlucką

Erlandas Pševluckas turi Šeimos gydytojo licenciją. Erlando Pševlucko licencijos numeris yra MPL-17733, licencija išduota 2012-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 1

  • Nerekomenduoju visiškai, kabinete pas daktarą buvau apie 10 min per jas aš neisgirdau nei vieno žodžio iš ERLANDO PŠEVLUCKO. Likau visai nesupratusi ko pas gerbiamą mediką atėjau, į ligoninės išrašą net nepaziūrėjo, Karoliniškių poliklinika turėtų labiau žiūrėti kas per medikai dirba.

  • Nerekomenduojame, nes neskyrė visiškai jokio dėmėsio, nesidomėjo per daug sveikatos bukle, žinant, kad pacientas po operacijso sunkios.

  • Visiškai nesidomi pacientais. Ka jau kalbeti apie domejimasi ir gilinimasi, jei net nesugeba istarti laba diena ir viso gero.

  • Labadiena. Mano tėvas Vaclovas 64m. Turėjo vizitą šiandiena pas šį gydytoją ir tėvas pasakė, kad jam yra labai blogai su širdimi, gydytojas atsake, kad patikrinsim kitą kartą. Jam išrašė receptinius vaistus nuo epilepsijos kaip supratau.Esmė tame kaip su juo bendravo ir nieko neišsiaiškino. Tėvas norėjo pasikonsultuoti ir paklausė nuo ko čia vaistai, o jis atsakė, kad jeigu nežinot, tai daugiau neišrašysiu.. Taip negali būti ir jeigu daktaras pavargęs jis blogos nuotaikos neturėtų neštis su savimi ir su pacientais taip bendrauti..

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Erlandas Pševluckas?

Erlandas Pševluckas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17733. Licencija galioja nuo 2012-07-04.

Kaip žmonės vertina Erlando Pševlucko darbą?

4 žmonės įvertino Erlandą Pševlucką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.