Ema Butkienė

5 (5 įvertinimai)

Apie Emą Butkienę

Ema Butkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Emos Butkienės licencijos numeris yra MPL-18303, licencija išduota 2013-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Begalo šauni gydytoja. Pasitikime 100%. Visada su nuotaika, pasiruošusi padėti tiek vizito metu, tiek extra atveju telefonu. Matosi, myli savo darbą. O mes - ją. :) Labai džiaugiuosi atradusi Ema Butkienę!

  • Be galo nuosirdi ir empatiska gydytoja, bendravimas su pacientu paperka. Visada su nuotaika ir pasiruošusi padėti. Profesionalė. Daugiau tokių žmonių!

  • Maloni, pozityvi ir liberali gydytoja. Pateikia faktus, bet nepersa savo nuomones ir "nesimeto" diagnozemis, o esant neaiskumams siuncia pas specialistus. Asmeniskai man patinka, kad vaistus skiria tik esant butinybei. Jei visi gydytojai butu tokie, vaistinese zenkliai sumazetu klientu :)

  • Šauni, maloni gydytoja, išsamiai viską paaiškina, atidžiai ištiria. Daugiau tokių gydytojų turėtų būti.

  • Stropi, reikalui esant gali padirbėti ir po darbo valandų. Konkreti, mandagiai bendraujanti, dėmesinga, atsakinga. Nevengia konsultacijų telefonu, gebanti patarti telefonu. Sąžininga. Esu patenkinta šios gydytojos darbu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ema Butkienė?

Ema Butkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18303. Licencija galioja nuo 2013-06-29.

Kaip žmonės vertina Emos Butkienės darbą?

5 žmonės įvertino Emą Butkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.