Elona Kozmenienė

3.9 (7 įvertinimai)

Apie Eloną Kozmenienę

Elona Kozmenienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Elonos Kozmenienės licencijos numeris yra MPL-09805, licencija išduota 2007-08-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.9

  • Likau patenkinta gydytojos E. Kozmenienės vizitu į namus, ačiū už lašines, paskirti vaistai tiko, savijauta pagerėjo, patarimai buvo aiškūs, kvalifikuoti, reikalingi. Gydytoja vizito metu buvo dėmesinga, geranoriška, maloni, atidi ligonio problemoms. Rekomenduoju. Ačiū ir bukite sveika.

  • Labai maloni ir rupestinga

  • Labai miela ir draugiška gydytoja. Visuomet pasidomi ne tik sveikata, bet ir trumpai ir maloniai pabendrauja, padrąsina jei kažko bijau. Visuomet skiria visus reikalingus tyrimus ir nukreipia pas reikalingus speacialistus. Tikra šeimos gydytoja.

  • Labai profesionali gydytoja, visada maloni, rupestinga. Gydomes su seima 2 metus, visada jauciame gydytojos ypatinga demesi, pagalba. Visiems rekomenduoju. Aciu daktare. Sekmes Jums!

  • Nežinau ar įvertinimas objektyvus, nes susidūriau tik vieną kartą, kai reikėjo labai skubios pagalbos, o mūsų daktarės nebuvo. Laukti nereikėjo, labai greit sutvarkė visus reikiamus dokumentus. Maloni, rūpestinga. Ačiū Daktare.

  • Į skundus nesigilino, neskyrė tolimesnių tyrimų, diagnozavo ligą telefonu, net nepasigilinus į simptomus, nepaskyrus tyrimų, net nepakvietė ateiti į konsultaciją gyvai. Buvau keletą kartų užsiregistravusi vizitui, jau vykau į polikliniką kai gavau skambutį ir pasakymą "kuo skundžiatės, čia ne mano kompetencija, nevykite į vizitą, o registruokitės pas kitus gydytojus". Nepriima į gyvas konsultacijas, pastaruosius metus esu gydoma tik telefonu. Bendrauja labai nemandagiai, "tu"jina, paskambinus toks jausmas, kad tik trukdai, skuba užbaigti pokalbį.

  • nerekomenduoju, nes mano nuomone, neatsakė į rūpimus klausimus, iskart nusiunte daryti Covid testa nesant covid simptomams

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Elona Kozmenienė?

Elona Kozmenienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09805. Licencija galioja nuo 2007-08-01.

Kaip žmonės vertina Elonos Kozmenienės darbą?

7 žmonės įvertino Eloną Kozmenienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.