Elena Lukaševičienė

4.2 (10 įvertinimų)

Apie Eleną Lukaševičienę

Elena Lukaševičienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Elenos Lukaševičienės licencijos numeris yra MPL-13099, licencija išduota 2009-03-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.2

  • Jau penkerius metus periodiškai mane konsultuoja ir stebi mano sveikatos būklę ši puiki gydytoja. Atlikusi išsamius tyrimus, tiksliai nustatė diagnozes, paskyrė gydymą, išsamiai paaiškino ir pateikė rekomendacijas ateičiai. Gydytoja yra dėmesinga, labai konkreti, paprastai ir maloniai bendraujanti. Iš jos kabineto visada išeinu gerai nusiteikęs. Žaviuosi gydytojos profesionalumu ir humaniškumu. Visiems rekomenduoju.

  • Su pagarba, Algimantas Marcinėnas

  • Dėmesinga, konkreti, profesionali, racionalaus ir greito mąstymo, supratinga gydytoja. Tokia, kokia ir turėtų būti gydytoja. Nustato diagnozę, paskiria gydymą, skatina pacientą rūpintis savo sveikata, rekomenduoja ir pataria, kaip elgtis profilaktiškai. Rekomenduočiau visiems.

  • Gydytoja nusipelno dižiausios pagarbos ir aukščiausių vertinimų dėl savo profesionalumo ir malonaus bendravimo. Paskyrusi tikslingus ir išsamius tyrimus, ji tiksliai nustatė priežastį mano negalavimų, kurie mane vargino jau daugeį metų. Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už nustatytą diagnozę, skirtą gydymą, optimistišką nuteikimą ir tolesnio gydymo rekomendacijas, siekiant geriausių rezultatų. Linkiu jai stiprios sveikatos ir didžiulės sėkmės. Pagarbiai, Valerija Petrušonienė

  • Perskaičiusi apie gydytoją atsiliepimus čia, per daug iš jos nesitikėjau ir lankiausi ten, nes neturėjau kito pasirinkimo. Iki apsilankymo pas gydytoją ligos ieškojau apie 3 metus ir vis nesėkmingai. Per šį laiką teko susidurti su daug gydytojų ir dažnai nusivilti, nes manimi atrodo dažnai tiesiog nepatikėdavo ir didelio dėmesio neskirdavo. Vis tik kuo toliau bėgo laikas, tuo sunkiau man buvo valgant ryti maistą. Tačiau iškart po vizito pas Lukaševičienę ir savo problemos nusakymo tik vienu sakinuku ji ne tik, kad bendravo labai maloniai iš karto mane pasitikdama su šypsena, bet ir paskyrė taip seniai mano norėtą tyrimą. Tyrimo metu iš karto sužinojau diagnozę ir turėjau gultis į ligoninę, o vietų buvo tik po kelių mėnesių, tačiau ir tada nebūčiau turėjusi galimybių vykti į ligoninę dėl asmeninių priežaščių. Labai džiugiai nustebino gydytojos rūpestingumas, nes ji išgirdusi situaciją pati bandė padėti, skambino, klausė. To pasekoje man buvo suteikta pagalba per ypač trumpą laiką. Negaliu apsakyti kokia laiminga esu, kokia dėkinga, kad atsidūriau būtent pas ją, nes pagaliau po tiek laiko aš vėl galiu valgyti.

  • Į kai kuriuos anketos klausimus keblu atsakyti - aš negaliu sakyti, kad mane VISIŠKAI išgydė - esant gerokai negu vyresnio amžiaus, to tikėtis jau būtų sunku (tarp kitko, dažnokai tenka iš gydytojų išgirsti: na, ko jūs norit, toks amžius...). Dėkoju gerb. Gydytojai už atidumą, rūpestį. Atvykau su šeimos gydytojos siuntimu, tačiau skyrė dar kelis papildomus tyrimus, labai nuoširdžiai viską aptarė, paaiškino, nurodė tolimesnio gydymo eigą. P.S. Pas gydytoją E.Lukaševičienę patekau visai atsitiktinai - be jokių "papildomų ryšių" ar "blato".

  • Lankiausi 2017 04 27d puiki gydytoja. Linkiu sėkmės ir stiprios sveikatos.

  • puiki gydytoja

  • Per pirma apsilankyma paskyre tyrimus, kuriai man visiskai nebuvo paaiskint, nei kas nei kaip, o po tu bukle pablogejo. Tyrimai buvo paskirti diagnozei ligai, kurios net neturiu. Nepatarciau pas ja lankytis niekam. Na bent cia jau mano nuomone tikrai yra geresniu nei ji.

  • Šios daktarės nerekomenduočiau savo artimąjam. Problema nebuvo diagnozuota. Profilaktiniam gydymui buvo skirta nekompetetingi patarimai, bei skambinti duotu numeriu. Paklausus kokio žmogaus ar įstaigos numerį duoda, į klausymą buvo vengta atsakyti, prašė paskambinti ir išsiaiškinti. Vizito tiklso nesupratau, tikėjausi išsamios diagnozės, bei kompetetingų patarimų problemai srpęsti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Elena Lukaševičienė?

Elena Lukaševičienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13099. Licencija galioja nuo 2009-03-27.

Kaip žmonės vertina Elenos Lukaševičienės darbą?

10 žmonių įvertino Eleną Lukaševičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.