Eimantas Brazaitis

3.6 (14 įvertinimų)

Apie Eimantą Brazaitį

Eimantas Brazaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Eimanto Brazaičio licencijos numeris yra MPL-19840, licencija išduota 2014-07-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 3.6

 • Nuostabiausias gydytojas.

 • Kompetetingas, dėmesingas ir farmacijai neparsidavęs gydytojas. P.s. O tie, kurie patys sau ligas diagnozuoja, žino kokių receptų jiems reikia, bijantys kritikos už savo lengvą gyvenimo būdą, rinkitės kur patogiau. Kur paplos jums, kad įstaigai "krepšelį savo atnešėt". Kam ko reikia. Pasirinkimas labai platus šiai dienai.

 • Puikus medikas! Atsako į visus klausimus, negydo iš karto antibiotikais- jei to nereikia ir yra galimybė sveikti be kalno vaistų ???? Labai gaila kad nebedirba mūsų klinikoje, lankėmės visa šeima pas jį.

 • puikus gydytojas

 • Atsakingas, dėmesingas, skiria pakankai laiko pacientui.

 • labai fainas ir nuostabus gydytojas

 • Nuostabus gydytojas, koki teko sutikti. Nuosirdus, rupestingas, mokantis bendrauti.

 • Liuks gyditojas

 • Vienas maloniausių šeimos gydytojų! Visada nuodugniai išanalizuoja problemą, gilinasi į problemas ir bendradarbiaudamas ieško problemų. Pats geriausias!

 • Labai pasipūtęs. Gydytojo specialybė jam svetimą. Jis bijo pacientų problemų. Labai gaila , kad toks jaunas žmogus neturi žmogiškumo.

 • Labai arogantiškas, netaktiškas gydytojas. Negaliu suprasti jauno žmogaus tokio grubaus ir nemalonaus elgesio. Jam dirbti buhalteriu, o ne gydytoju. Ir normalaus bendravimo reiktų dar pasimokyti.

 • Šis gydytojas teršia J.Pauliuko klinikos Panevėžyje vardą. Arogantiškas akiplėša, besityčiojantis iš pacientų, juos žeminantis. Siaubinga, kai tokie "gydytojai" , davę hipokrato priesaiką dirba su žmonėmis. Džiugu, kad jis paliks šią kliniką. Užuojauta Anykščių medicinos įstaigai, kurioje šis "gydytojas" dirbs..

 • Begaline arogancija...

 • Paprašius vaistų galvos skausmui (kurios priezastis buvo diagnozuota) atskaite morala del mano svorio (kuris yra priezastis del mano vartojamu kitu vaistu). Svorio numetimui siule, cituoju " isgrezk saukste skyle, valgyk pjuvenas ar popieriu, man nesvarbu. Tas kas neturetu kaloriju". Tikiuosi gyvenime nereikes pas ji daugiau lankytis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eimantas Brazaitis?

Eimantas Brazaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19840. Licencija galioja nuo 2014-07-29.

Kaip žmonės vertina Eimanto Brazaičio darbą?

14 žmonių įvertino Eimantą Brazaitį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.