Eglė Petrošienė

1 (1 įvertinimas)

Apie Eglę Petrošienę

Eglė Petrošienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Petrošienės licencijos numeris yra MPL-09898, licencija išduota 2007-08-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (1) 1

  • Tėtis visą mėnesį vaikščiojo pas ją krečiamas šalčio, su aukšta temperatūra ir pūliniais ant kūno. Tuo metu kaip tik buvo gripo epidemija, 10 žmonių Lietuvoje nuo jo mirė. Sakė kad ir jam gripas, pratesinėjo nedarbingumą, neva kai pasveiks tada žiūrės, kas čia jam ant kūno, siuntimo niekur kitur nedavė, nors buvo prašyta. Po mėnesio išprašyta, kad duotų siuntimas į Klaipėdą, tėtis buvo iškart paguldytas į ligonę, rastas kraujo vėžys, dėl kurio deja jis nebeišgyveno. Žinau, kad anksčiau diagnozuota liga likimo nebūtų pakeitusi, bet ar taip sunku neignoruoti žmogaus, duoti siuntimą pas kitą gydytoją ir palengvinti jo ligą, jei jos kompetencija ties gripu ir baigiasi...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Petrošienė?

Eglė Petrošienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09898. Licencija galioja nuo 2007-08-31.

Kaip žmonės vertina Eglės Petrošienės darbą?

1 žmogus įvertino Eglę Petrošienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.