Eglė Mikulskytė

5 (16 įvertinimų)

Apie Eglę Mikulskytę

Eglė Mikulskytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Mikulskytės licencijos numeris yra MPL-08287, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Rimtos ligos neturėjau, savo bėdas žinau konkrečiai, tai ką reikia visada pakonsultuoja, pataria.. nusiskūndimų neturiu. Maloni. Bendraujanti.

 • Puiki gydytoja. Su visa seima pas ja lankomes jau 8 metus. Puikiai ismano savo darba. Esant ekstra atvejui konsultuoja ir ne darbo metu. Didelis aciu jai uz tai .

 • Gydytoja dirba operatyviai. Prireikus greitai išrašo siuntimą. Jei domiesi ir klausi, atsako itin išsamiai. Esu patenkinta gydytojos darbu.

 • tiesiog esu patenkintas sia gydytja daugiau tokiu reikia .

 • Šauni gydytoja :)

 • Mano situacijose si gydytoja visada pagelbejo profesionaliai, trumpai ir drutai...nieko kito ir nereikia.Aciu Egle.

 • Labai gera, maloni, ismananti savo darba gydytoja.

 • Laba diena, nesuprantu žmonių, kurie specialiai neigiamai komentuoja, nes mes su vyru ir 2 dukrytėmis nepaprastai patenkinti šia gydytoja.

 • Gera gydytoja, greit pakonsultuoja, paskiria gydymą, padaro tyrimus, greitai ir aiškiai, be jokių išvedžiojimų. Kiek teko lankytis galiu pasakyti gera gydytoja, mokanti bendrauti, reikia tyrimų - išrašo siuntimą, be problemų.

 • labai sauni gyditoja!!!!

 • Labai šilta ir rūpestinga gydytoja.

 • Labai šilta,maloni,visada geros nuotaikos,dėmesinga,rūpestinga gydytoja.Visada išklauso ir supranta,net ir senyvo amžiaus pacientus.Visada parenka tinkamiausią gydymą ir nebruka reklamuojamų vaistų.Aš pas ją gydausi jau du metus ir tikrai esu labai patenkinta,nors pradžioj gasdino jos jaunas amžius,bet dabar aš pilnai pasitikiu šia jauna,žavia ir be galo protinga gydytoja.

 • Siaip tikrai rupestinga. Tik kazkada siuntima gavau pas pulmonologus, tai sis sipeike kad be jokiu tyrimu atsiunte. Na bet taip tai tikrai gera gydytoja, o ivertinus tai jog dar jauna, tai ateity manau bus supper. Sėkmės jai

 • Geriausia gydytoja pasaulyje,aš labai laimingas,kad ji mane gydo.Ši gydytoja labai maloni,rūpestinga,nors jauna,tačiau labai kompetetinga,visuomet tiksliai nustato diagnozę ir parenka tinkamą gydymą,viską išsamiai paaiškina.

 • rupestinga ir gerai bendrauja.

 • Gera gydytoja :)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Mikulskytė?

Eglė Mikulskytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08287. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Eglės Mikulskytės darbą?

16 žmonių įvertino Eglę Mikulskytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.