Eglė Markūnienė

5 (3 įvertinimai)

Apie Eglę Markūnienę

Eglė Markūnienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Eglės Markūnienės licencijos numeris yra MPL-04804, licencija išduota 2004-12-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Labai maloni ir profesionalų gydytoja. Išmokė taisyklingai žindyti vaikutį, davė vertingų patarimų, kaip gydyti skraidančias krūtis. Mano stipinus dermatitas sudarė didelių nepatogumų žindymui, tad gavau labai vertingų patarimų, kaip jį suvaldyti. Nė vienas dermatologas taip nepadėjo, kaip šios gydytojos patarimai.

  • Gydytoja profesionali, jautri, visada išklauso, atsako į klausimus labai išsamiai. Pirmo vizito metu pasiūlė pažindyti mažylį ir stebėdama davė naudingų patarimų. Iš dalies jos dėka neturėjau rimtesnių bėdų su žindymu. Vizitų metu taip pat visada parodo, kaip pačiai mankštinti, masažuoti kūdikį, kaip su juo užsiimti tame raidos etape. Komentuoja dažnai iš kūdikio perspektyvos, taip padėdama suprasti motyvus, kodėl jis vienaip ar kitaip elgiasi - liečia ne tik fizinius, bet ir psichologinius aspektus. Rimtų sveikatos problemų neturėjome, bet kaip konsultantės, patarėjos žindymo ir kūdikio priežiūros klausimais, tinkamesnio žmogaus neįsivaizduočiau.

  • Labai profesionali gydytoja. Jos konsultacijų žindymo klausimais dėka pavyko puikiai išsigydyti laktostazę ir žindyti mažylį. Labai vertingi ir patarimai primaitinimo klausimais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Markūnienė?

Eglė Markūnienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04804. Licencija galioja nuo 2004-12-16.

Kaip žmonės vertina Eglės Markūnienės darbą?

3 žmonės įvertino Eglę Markūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.