Eglė Krasovskienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Eglę Krasovskienę

Eglė Krasovskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Krasovskienės licencijos numeris yra MPL-03482, licencija išduota 2004-11-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Puiki Gydytoja - švelni, kantri, rūpestinga, kompetetinga.

 • Labai gera šeimos gydytoja. Prireikus išrašo siuntimus. Puikiai nustato diagnozes!

 • Gera gydytoja, labai maloni ir rūpestinga.

 • Labai šauni gydytoja. Švelni, tik su vaikais ir dirbti. Nekiša be reikalo antibiotikų. Mano vaikai ją myli ir nebijo pas ją eiti.

 • Tiksliai diagnozuoja, neperša antibiotikų, visuomet atidžiai išklauso, tolerantiška, maloni. Kai ateini konsultacijai dėl mažiuko vaiko, visuomet pasidomi ir didžiuoju.

 • Labai nuostabi gydytoja, visada pakonsultuoja, puikiai atlieka savo darbą. Didelis Dėkui Jai ir Jos Seselei už puiku savo darbo atlikimą.

 • Gera gydytoja, kol kas nebuvo suklydusi su diagnoze ar gydymu. Kadangi gydytoja nepersa savo nuomones, kaip buvo issakyta ir ankstesniuose komentaruose, tad tenka visko klausineti. Noretusi daugiau aktyvumo is jos puses.

 • Gera rūpestinga gydytoja. Neperša savo nomonės , nebruka antibiotikų. Esame labai ja patenkinti.

 • Pasitikiu

 • Labai nuosaiki gydytoja, neperša savo nuomonęs, nebruka antibiotikų kiekviena proga... ir kai ateina į namus, paprašyta visad paklauso, pažiūri mūsų kitą vaiką (kuris priregistruotas kitoje poliklinikoje, bet serga paprastai abu iš karto).

 • labai maloni gydytoja ir jos slaugė Renata

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Krasovskienė?

Eglė Krasovskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03482. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Eglės Krasovskienės darbą?

11 žmonių įvertino Eglę Krasovskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.