Eglė Gražienė

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Eglę Gražienę

Eglė Gražienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Eglės Gražienės licencijos numeris yra MPL-08634, licencija išduota 2006-09-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Atidi, maloni, kompetetinga, paslaugi gydytoja.

  • Nuostabi gydytoja, visada išklausis, patars, paskatins, labai rūpestinga! Ačiū.

  • Puiki gydytoja. Visada priims, paskambinus patars.

  • Rekomenduoju! Labai gera ir maloni gydytoja, visada priima ir draugiškai bendrauja! Be to labai graži!

  • Ryžtuosi neįmanomam - savo dėkingumo jausmą iš žodžių surinkti į sakinius ir su visa derama pagarba padėkoti gyd. Eglei Gražienei. Žavi, šios gydytojos gebėjimas, bendrauti su pacientu. Iškilus su sveikata bet kokiam klausimui, konsultuoja telefonu, esant ligai visada teiraujasi kaip keičiasi sveikatos būklė, jei reikia priima neužsiregistravusią, reikalui esant siunčia pas kitus gydytojus. Šiuo metu, gydytoja Eglė Gražienė, man padeda sveikti. Slaugytojos: Aldona Stanionienė, Jolanta Stašaitienė - druskų, mineralų, gliukozės su vitaminais lašelinėmis mane atstatinėja. Dėkoju gydytojai Eglei Gražienei, slaugytojoms Aldonai Stanionienei, Jolantai Stašaitienei. Linkiu Joms sveikatos, ištvermės sunkios profesijos kelyje – žmogaus gyvybė.

  • Sveikstanti dėkinga pacientė - Giedrė L. G.

  • TIKRAI PUIKI GYDYTOJA, NIEKADA NESIGAILEJAU PRISIRASIUSI PAS SIA GYDYTOJA. RUPESTINGA, JEI REIKIA SIUNTIMA DUODA BE PROBLEMU, MOKA L GERAI BENDRAUTI SU PACIENTAIS. GYDYTOJA IS DIDZIOSIOS RAIDES.ACIU JUMS NERA

  • Rupestinga, nuosirdi ir profesionali gydytoja. Aciu.

  • Gydytoja moka bendrauti, nuejus jautiesi kaip pas drauge, viska paaiskina. nebuvo jokiu problemu del siuntimu, visada kada reikia pasiuncia pas specialistus kolkas nebuvo

  • Jaučiausi neišklausyta, bendravo šaltai abejingai, išsakius nuogąstavimus dėl nėštumo su kuriais susiduria kitos, nepaaiškino, nenuramino, pasiųlė mažiau forumų skaityti, išsakius, kad spaudimas kritinis, sukasi galva, atrodo, kad nukristi galiu, pasiųlė pritūpimų padaryti, kurių aš dėl silpnumo niekaip negaliu padaryti. Jaučiausi nemaloniai, išėjau su neastakytais klausimais su dar didesniu nerimu. Po šio pirmo ir paskutinio vizito, keičiau gydymo įstaigą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Eglė Gražienė?

Eglė Gražienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08634. Licencija galioja nuo 2006-09-11.

Kaip žmonės vertina Eglės Gražienės darbą?

10 žmonių įvertino Eglę Gražienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.