Egidija Gaidienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Egidiją Gaidienę

Egidija Gaidienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Egidijos Gaidienės licencijos numeris yra MPL-13647, licencija išduota 2009-04-24.

Egidijos Gaidienės licencijos

Egidija Gaidienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05017
Spaudo Nr.: 1897
Įsakymo data: 2004-12-24
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-13647
Spaudo Nr.: 1897
Įsakymo data: 2009-04-24

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Ši gydytoja nuo pat vaikų gimimo jais rūpinasi (7 metai). Visada išrašo siuntimą, kai to reikia, padaro reikalingus tyrimus, ir į viską žiūri atsakingai bei rūpestingai. Kartais net po darbo valandų mobiliuoju paskambina pasiteirauti, kaip jaučiasi mano vaikas. Labai švelni, mano vaikai ją vadina "gerąja daktare", visada pas ją eina be jokios baimės. Esu dėkinga, kad būtent ši pediatrė rūpinasi mano vaikais.

  • Kol vaikas neserga, tai puiki gyd! Susirgus, be jokiu tyrimu israso antibiotikus, amosiciklina, butent tik si, nes toks vaikams skiriamas. Jei bega nosis, kosti pasako naudoti juros vandeni ir koki sirupa nio kosulio, ir jei nepraeis po savaites pasirodyti, po savaites kai nesibaigia sloga ur kosuliukas pasiulo kita sirupa kosuliui lengvinti ir t.t po menesio nedibaigiancuos slogos kai pats paprasai kazka daryt, o ne tik sirupus siulyt, supyksta... Kai pasiprasai siuntimo pas LOR ir pasakai, kad eisiu ne i pas sios poliklininkos LOR pasiulo, isvis pakeisti gydydo istaiga. Kai vaikas per 4 men 3 kartu geria antibiotikus yra NORMALU - taip teigia gyd. Kai vaikas nuo spalio iki vasario men serga irgi normalu, nes gi lanko darzeli ir prastas imunitas... Tad po sirgimo maratono pasirodzius LOR specialistui mums pasake, Butina operuot adenoidus! Juos issioperavom ir baigesi ligos. Tuo paciu vizitai pas gyd, nuolatinis sirupu pirkimas ir kaip nekeista atsirado imunitetas.

  • Labai puiki gydytoja: rūpestinga, tikrai siunčia pas kitus specialistus jei to reikia. Mielai atsiliepia telefonu be savi darbo metu ir net savaitgaliais. Atsakinga ir profesionali specialistė.

  • Labai šauni mano dviejų vaikų pediatrė! Rūpestinga, atidi, labai maloni.

  • Labai rupestinga gydytoja

  • Mano vaikutis lankosi pas sia gydytoja. Labai patenkinta, jai ir mazos musu mamos bedos suprantamos (atsirades spuogas naujas, nemiga ir t,t,) visada labai maloni. net nekti esu skambinusi i asmenini mobilu ir gavau nuosirdzia konsultacija, o kita ryta pati paskambino paklausti kaip sekesi mum. 10 balu gydytojai.

  • Labai puiki, maloni gydytoja .Daugiau tokių !

  • Abu vaikučius pas ją gydau, švelni nuoširdi, labai rūpestinga gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Egidija Gaidienė?

Egidija Gaidienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13647. Licencija galioja nuo 2009-04-24.

Kaip žmonės vertina Egidijos Gaidienės darbą?

8 žmonės įvertino Egidiją Gaidienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.