Edita Višinskienė

3.7 (6 įvertinimai)

Apie Editą Višinskienę

Edita Višinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Editos Višinskienės licencijos numeris yra MPL-10951, licencija išduota 2008-06-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Gydytoja labai atidžiai atliko profilaktinę vidaus organų echoskopoją ir pasiūlė skubiai kreiptis pas kitą specialistą dėl išsamesnio kepenų ištyrimo. Pamačiusi pakitimus kepenyse pasidomėjo, kaip jaučiuosi, kokie nusisikundimai (nustebau ir net pasipiktinau, kai paklausė apie alkoholio vartojimą ), ir nors paminėjau, kad viskas, kaip ir neblogai ir galiu paminėti tik greitą nuovargį, mieguistumą, paaškino, kad mato kepenyse pakitimus ir tiesiog liepė tirtis toliau. Po jos žodžių prisiminiau, kad prieš keliolika metų kita gydytoja, sužinojusi, kad dar senais laikais buvo atliktas kraujo perpylimas, atliko tyrimą dėl hepatito C, kuris buvo teigiamas. Gyd. Višinskienė man pasiūlė skubiai kreiptis į infektologą. Tik jos dėka greitai buvau detaliai ištirta ir išgydyta nuo sunkios kepenų ligos. Gyd. Višinskienei esu labai dėkinga nes tik jos profesionalumo ir reiklumo dėka laiku buvo pastbėta viruso padaryta žala. Kiekvienais metais pas minėtą gydytoją atlieku vidaus organų echoskopinį tyrimą, nes labai tikiu jos kompetenciją ir noru padėti pacientams. Būtų šaunu, jei būtų daugiau tokių kompetentingų specialistų.

  • Be galo maloni gydytoja, viską išaiškino nuosekliai, kantriai, paliko labai gerą emociją.

  • Pirmą kartą teko bendrauti su tokia malonia, rūpestinga ir atsidavusia gydytoja. Gydytojos bendravime nepajutau nė menkiausio abejingumo ar priešiškumo (kas šiais laikais - gana dažnas reiškinys, net ir brangiai apmokamuose medicinos centruose). Gydytoja ne tik labai profesionaliai atlieka savo darbą, bet taip pat viską pacientui paaiškina (negalvoja, kad pacientui viskas savaime aišku ir suprantama), duoda praktinių patarimų, ir tuo pat metu labai nuramina pacientus, išsigandusius ar nerimaujančius dėl savo būklės. Tokie ir turėtų būti visi gydytojai. Ši specialistė - nuo pat pirmo sakinio kelia pacientų pasitikėjimą.

  • Jam esu dekinga, kad šiandien galiu džieugtis gyvenimu.

  • Tris kartus lankiausi pas šią gydytoją. Visus tris kartus gydytoja vėlavo į darbą. Gydytoja pikta, nieko nepaaiškina, tik smerkia, arogantiškai kalba, negražiai replikuoja. Liepė žiūrėti Unikausko laidas, nes esu per storas, o storas tikriausiai todėl esu, kad daug vartoju alkoholio, valgau daug bulvių ir morkų. Kažkaip negražiai nuskambėjo, o ir kaip šlapiu skūduru per veidą būčiau gavęs. Manau ši moteris neverta vadintis gydytoja.

  • Pirmakart per 45m tikrinausi krutis, nes pradejo skaudet. Daktare pasipiktino ko atejau, atseit,, tik skauda"?! Labai nemaloni. Veliau pasiule mokama magnetini tyrima darytis. Neverta pas ja eiti!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Višinskienė?

Edita Višinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10951. Licencija galioja nuo 2008-06-25.

Kaip žmonės vertina Editos Višinskienės darbą?

6 žmonės įvertino Editą Višinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.