Apie Editą Vingytę

Edita Vingytė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Editos Vingytės licencijos numeris yra MPL-23985, licencija išduota 2019-07-05.

Editos Vingytės licencijos

Edita Vingytė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-20772
Spaudo Nr.: 33227
Įsakymo data: 2015-08-28
Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-23985
Spaudo Nr.: 33227
Įsakymo data: 2019-07-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.3

 • Puiki gydytoja. Ji aiškiai paaiškino gydymo planą, paskyrė reikiamus tyrimus, buvo taktiška ir maloni.

 • Gydytoja neetiška, jaučiasi gydytojos atmestinumas kalbant su pacientu. Tokios gydytojos nesu sutikusi, tokie specialistai, neturėtų dirbti gydymo įstaigose. Niekam nerekomenduoju pas šią specialistę patekti.

 • Labai nekvalifikuoti gydytoja, nenutuokia kaip gydyti, o teigiami komentarai parašyti vieno asmens

 • Gyditoja apziurejo gerai, viska paaiskino vizito metu, atrode profiosanli, bet sausi isejus atstogu po atostogu pamirso paskambint ir persneketi gautus rezultatus ar tolimesni gydima, paskambinus sesutei, sesute apsauke kad skambinu pirma diena po atstogu ir sake perskambins, jau du menesiai kaip perskambineja

 • Gydytoja pavelino tyrimus daryti po sav laiko. Padariau tyrimus, ji nepaskambino. Paskui pati pavelinau, nes buvo menesines kas rodo kraują ismatose. Sako dar mano nepadaryti tyrimai. Ji net nepaziurejo. Sakė po sav pask, bet nepaskamb. Paskambinau pati ir liepiau pažiūrėti tyrimus nes jie jau daugiau kaip sav padaryti. Po 10 dienų reikia juos kartoti. Kol kas jos tyrimų nėra paskirta pakartotinai. Kreipiausi į šeimos gydytoją ji tik vaistus išrase, bet irgi nepaskyrė tyrimo. Šeimos gydytoja supyko kad jai skambinu. Jei neviena šiandien iki vakaro nepaskirs tyrimo kreipiausiuosi į vedėja, kad ignoruojamas ligonis.

 • Labai šauni gydytoja

 • Labai profesionaliai nustatė ligą. Labai miela gydytoja.

 • Labai puiki gydytoja, rūpestinga, maloni, skyrė tinkamą gydymą. Ačiū Jums.

 • Labai ačiū gydytojai, labai profesionali konsultacija, paskirtas gydymas veiksmingas.

 • Turėjau garbės papulti pas šią gydytoją. Nors problema nebuvo rimta ir ji jau yra sena, vis tik gydytoja išsamiai atsakinėjo į kylančius klausimus. Paskyrė gydymą. Ir kas labiausiai nustebino, po kurio laiko teko konsultuotis pas ją telefonu, nes vėl buvo ligos paūmėjimas, tai teko vykti į priėmimą, bet po kurio laiko gydytoja susisiekė ir pasiteiravo, ar viskas gerai, ką skyrė priėmime ir t.t. Tai tikrai maloniai nustebino, kai vizitas buvo net ne privačioje klinikoje.

 • Gydytoja labai patiko. Atvykau iš kitos poliklinikos, bet buvau priimta labai šiltai tiek gydytojos, tiek med. seselės. Bendravimas buvo malonus, gydytoja atidžiai įvertino mano sveikatos būklę ir paskyrė veiksmingą gydymą. Ačiū gydytojai.

 • Gydytoja atliko reikiamus įvertino pirminius tyrimus, atliko reikiamus papildomus tyrimus ir paskyrė gydymą. Nors gydymas dar nesibaigė, tačiau rezultatai jau akivaizdūs. Ankstesni apsilankymai pas gydytojus su tais pačiais simptomais nebuvo rezultatyvūs. Manau gydytoja teisingai įvertino visas aplinkybes. Yra konkreti, atidi, kompetetinga.

 • Superine gydytoja. Padare visus reikalingus tyrimus, viska paaiskino. Po jos apsilankymo rekomendavau savo seimos nariui nueiti pas ja. Padejo ir jam, paskyre tinkama gydyma. Aciu gydytojai!

 • Profesionali gydytoja. Isigilino i mano problemas ir bukle. Atidziai atliko echoskopiją. Dalykiska, konkreti. Rekomenduoju!

 • Gydytoja ir sesele buvo malonios, isklause, atliko reikiamus tyrimus. Gavau daug naudingu patarimu.

 • Labai bijojau skrandžio tyrimo , bet gydytoja su sesele, nuramino, padrąsino ir viskas puikiai pavyko. Šauni gydytoja ir jos komanda.... Labai rekomenduoju :)

 • Gydytoja labai maloni, puikiai išmano savo darbą, konsultuoja kruopščiai, atsakingai, gilinasi į problemą. Duoda naudingu patarimu. Rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Vingytė?

Edita Vingytė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23985. Licencija galioja nuo 2019-07-05.

Kaip žmonės vertina Editos Vingytės darbą?

17 žmonių įvertino Editą Vingytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.