Edita Šėlienė

4.8 (12 įvertinimų)

Apie Editą Šėlienę

Edita Šėlienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Editos Šėlienės licencijos numeris yra MPL-03411, licencija išduota 2004-11-10.

Sveikatos Priežiūros Įstaigos

Pilėnų klinika

Editos Šėlienės licencijos

Edita Šėlienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-02516
Spaudo Nr.: 25473
Įsakymo data: 2004-10-21
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-03411
Spaudo Nr.: 25473
Įsakymo data: 2004-11-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.8

 • Mane "gydė" spėjimo būdu, pagal simptomus, vietoj to, kad duotų siuntimą pas specialistus, padarytų visus reikalingus tyrimus ir tada parašytų užtikrintą diagnozę. Net neskyrė pakankamai laiko išklausyti simptomų, tai kai pirmą kartą ėjau dėl savo problemos, gavau tyrimą ir vaistus, kurių man nereikėjo, o tų, kurių man reikia, neturiu iki šiol, nors kelis kartus konsultavausi su ja dėl tos pačios ilgalaikės bėdos. Kadangi taip ir negavau veiksmingo sprendimo būdo, teko persiregistruot į kitą kliniką, pas kitą gydytoją, gal ji padės. Neduodu vieneto, nes šiaip gydytoja bent jau malonu, ne pikčiurna, ir visokius paprastus dalykus (peršalimą, pečių ar nugaros skausmus) gydė normaliai, esant reikalui duodavo siuntimus pas specialistus.

 • Visa šeima eina pas šią gydytoją, tai viską ir pasako :)

 • Easy communication in English.

 • Labai paslaugi, dalykiška ir teisinga. Tikra profesionalė, džiaugiuosi tokiais žmonėmis :)

 • Profesionali, atidi, rūpestinga ir labai maloniai bendraujanti gydytoja, kuri, mano atveju, visuomet įsigilina į problemos esmę ir pasiūlo man tinkantį sprendimą.

 • Paskutinį kart buvau prieš 9 metus, buvo gera daktarė :) Seselė šnekėjo ne mano naudai, o daktarė pašnekėjo mano naudai iš žmogiškos pusės (situacija ne medicininė, daugiau teisinė).

 • Puiki gyditoja!

 • Labai maloni, komunikabili ir rūpestinga gydytoja. Pasižyminti "žmogiškuoju" faktoriumi, t.y. į pacientą žiūri kaip į tikrą žmogų, o ne statistinį vienetą.

 • puiki specialiste

 • Puiku daktare. Isklauso, stengiasi suprasti. Jei reikia, butinai duoda siuntima kitur, kad tik sprenstum iskulusia problema. Visos tokios butu, tai butu labai gerai.

 • Labai puiki gydytoja. Rupinasi savo pacientais ir labai maloniai bendrauja.

 • Dėkoju šiai gydytojai už malonų priėmimą (susirgus mano mielai gyd.Žemulaitienei, linkiu jai sveikatos)linkiu Jums gydytoja gerų ir šiltų Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų:)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Šėlienė?

Edita Šėlienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03411. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Editos Šėlienės darbą?

12 žmonių įvertino Editą Šėlienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.