Edita Liutkevičienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Editą Liutkevičienę

Edita Liutkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Editos Liutkevičienės licencijos numeris yra MPL-05320, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • puiki gydytoja

 • Pati nuostabiausia ir nuoširdžiausia šeimos gydytoja. Profesionali, kompetetinga, besidominti pacientu. Esu labai patenkintas, kad Edita ir jos komandoje esanti sesutė mane gydo. Niekada nebijau kreiptis betkokiais sveikatos klausimais, nes žinau, kad atsakymą gausiu visada ir išsamų. Ačiū.

 • Gera specialiste

 • Labai gera gyd ir geri įspūdžiai

 • maloni, nuoširdi, patarianti esu l. patenkinta šiagydytoja.

 • silpna speceliste

 • Mano šeimos gydytoja E. Liutkevičienė yra jau 8 metai. Kad daugiau būtų tokių gydytojų, tai mes pacientai būtume sveikesni, pasitikėtume gydytojais, o dabar tokių gydytojų yra tik vienetai.

 • Rupestinga , profesionali ir labai maloni gyditoja,lankomes visa seima,ir esame labai patenkinti.

 • superine gydytoja! net ir pridurt nera ka.. ;) daugiau tokiu gydytoju reiketu.

 • Labai nuostabi gydytoja. Esame jos paciantai ir labai dziaugiames.

 • Stinga šios gydytojos, šiuo metu ji augina leliuką, o naujasis Gražvydas visiškas lėtapėdis, nepatinka man jis - nesiruošiu išsimušinėti" siuntimų, bėgsiu pas kitą gydytoją ir lauksiu Jūsų, Edita, grįžtant :)

 • Nuostabi gydytoja visomis prasmėmis tiek bendravimo, tiek profesionalumo prasme.

 • Moka bendrauti, suprasti pacientą

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Liutkevičienė?

Edita Liutkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05320. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Editos Liutkevičienės darbą?

13 žmonių įvertino Editą Liutkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.