Edita Kregždienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Editą Kregždienę

Edita Kregždienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Editos Kregždienės licencijos numeris yra MPL-08340, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Tėvo A.V. vardu noriu padėkoti šiai šauniai, jaunai gydytojai už rūpestį, už nuoširdumą. Labai stengėsi, analizavo situaciją ir darė viską kas buvo įmanoma. Puiki gydytoja! Taip pat esame labai dėkingi už atliktą operaciją gydytojui Š.Dailidėnui, kartu buvusiam anesteziologui. Didelis AČIŪ visam reanimacijos personalui.

  • Labai nuoširdi, puiki gydytoja. Išklausė, paskyrė reikalingus tyrimus, parašė vaistų. Mano atveju visiškas išgydymas neįmanomas, bet buvo atlikti rimti tyrimai, nustatytos diagnozės, paskirtas gydymas. Didelis jai AČIŪ. Nesuprantu kai kurių žmonių, tiems pacientams, kuriuos gydytoja priėmė, gerai gydė, išgydė ir t.t. daugeliui iš jų net į galvą neateina parašyti, įvertinti, kad GERAI. O jei tik kas ne taip, tarkim vieną kart atėjo, nepadėjo vaistai, vietoj to, kad ateitų pakartotinai, kad gydytoja parinktų (pakeistų) kitus vaistus, bėga pas kitą daktarą. O čia rašo neigiamą komentarą. Aš senas ligonis, teko lankytis pas daugelį specialistų ir tikrai yra ne vienas geras daktaras tokiu būdu pamirštas.

  • Daktare jauna,zavi ir rupestinga..Zinoma kaip ir kiekvienamzmogui yra kur dar patobulet...Rekomendavau giminaiciams ir draugams nes tikrai verta apsilankyt..

  • Su šia gydytoja susidūriau ligoninėje kaip su pavaduojančia mano pagrindinį gydytoją. Patiko man jos rūpestingumas, jumoro jausmas, paprastumas bendraujant, nebijant garsiai su ligoniu aptarti situaciją klausinėjant ir priimant sprendimus dėl gydimo, o ne laukiant ką ligonis papasakos, nes būni pasimetes ir nežinai kas yra svarbu pasakyti. Blogiausiai būna tai, kai tave kiai kurie gydytojai apžiūri ir nieko nepasako, tada lieki nežinioje. Linkiu gerb. Editai toliau išlikti tokiai paprastai, profesionaliai ir prieinamai, nepritrūkti kantrybės. Sveikatos ir pasisekimo ne lengvame darbe. Pagarbiai Rasa, Tauragė.

  • Gydytoja p. Edita Kregždienė turbūt daugeliui gydytojų reikėtų pasimokyti iš jos kaip kultūringai gražiai ir maloniai reikia atlikti konsultacijas, gydyti ir išsamiai ir aiškiai neįžeidžiant pateikti paciento esančios būklės rezultatus. Sėkmės Jums gydytoja.

  • jauna gydytoja, bet nustebino, savo profesionalumu, labai graziai bendrauja su ligoniais. 40

  • Ši gydytoja išsiskiria iš savo kolegų tarpo neabejingumu pacientui ir jo ligai. Tik gerb. Kregždienės dėka, aš praėjau pakartotiną tyrimą, kur man buvo diagnozuota rimta liga ankstyvoje stadijoje, nors kiti gydytojai teigė, kad tos ligos nėra. Ačių p. Editai. Pagarbiai J. D. Klaipėda.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Kregždienė?

Edita Kregždienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08340. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Editos Kregždienės darbą?

8 žmonės įvertino Editą Kregždienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.