Edita Gecevičienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Editą Gecevičienę

Edita Gecevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Editos Gecevičienės licencijos numeris yra MPL-02713, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Puiki,kompetetinga gydytoja.Jos betarpiškas kaip mediko profesianalo bendravimas,nepakeltas tonas, jos rūpestis,nuoširdumas,šypsena kelia pastikėjimą, suteikia viltį. norisi eiti ir eiti pas šią gydytoją. Ačiū Jums gydytoja,linkiu pacientų nuoširdumo ir dėmesio.

 • Labai rūpestiga, maloni, atidi gydytoja. Pasitikiu jos žiniomis.

 • gera gydytoja

 • Sunkiai apsisprendžia, klausia paciento patarimo

 • KAIP DIENA IR NAKTIS-LYGINANT SU KALNIECIU POLIKLINIKA

 • Buvau pirma karta, bet man labai patiko si gydytoja. Paslaugi, isklause visus nusiskundimus, pati pasiteiravo del ankstesniu ligu. Matyti, kad kiekvienam pacientui skiria daug demesio ir nespiria taves lauk del laiko stokos, nors dar laukia didele eile pacientu.

 • Sekmes Jums !

 • Tikra gydytoja.Norisi pas ja eiti ir tiketi.Kompetetinga, nuosirdus ir mielas bendravimas.Rupestingai isklausanti ir pati patarianti

 • Labai gera bei maloni specialistė. Viską išaiškina, atsako į klausimus, paskiria tinkamą gydymą. Žodžiu, viskas SUPER!

 • Gydytoja iš didžiosios raidės. Ir kaip žmogus ir kaip specialistas. Ačiū Jums, kad esate.

 • Didelis ačiū:)

 • Pas šią gydytoją lankausi jau daug metų ir esu labai patenkinta. Visiems rekomenduoju!

 • Dėkoju už gražius žodžius:)

 • nuostabi DAKTARE, PUIKI SPECIALISTE.

 • Ačiū Jums:)

 • Jau seniai lankausi pas šią gydytoją. Profesionali, atidi, savo pareigas atlieka nepriekaištingai. Ačiū gydytojai ! Rekomenduoju :)

 • Ačiū už pasitikėjimą:)

 • Puiki specialistė. Tikra šeimos gydytoja kuria pasitikime ir pasitikėsime, nesvarbu kur bedirbtų. Mes buvom jos pacientai ir būsim.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Edita Gecevičienė?

Edita Gecevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02713. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Editos Gecevičienės darbą?

18 žmonių įvertino Editą Gecevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.