Dovilė Nakvosienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Dovilę Nakvosienę

Dovilė Nakvosienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dovilės Nakvosienės licencijos numeris yra MPL-19339, licencija išduota 2014-07-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Lankausi su visa šeima, atidi ir rūpestinga, jei sergame, skiria tyrimus - paskambina, dar kartą paaiškina gydymą. Tikrai antibiotikus skiria tada, kai būtina.

 • Dėkui už nuoširdų bendravimą !

 • Medicinos gydytoja iš didžiosios raidės. Nuostabi, šilta, maloni, nuoširdi , turinti didelį teorijos ir praktikos bagažą, labai kompetetinga. Vizitai konkretūs, aiškūs, tikslus gydymas. Džiaugiuosi būdama jos pacientė. Mano vertinimas 10 balų.

 • Raštas. Prie recepto vaistinėje dar reikia paaiškinti kam tie vaistai skirti, nes įskaityti beveik neįmanoma. Išrašyti vaistai pagal aprašyma skirti ne tiems simptomams, kuriuos jaučiu. Turiu vilties, kad ji apie vaistus žino daugiau, nei vaistų gamintojai, tačiau nupirktų vaistų kol kas nevartoju.

 • Man labai patinka gyd. D.NakvosienėJi profesionali,maloniai bendraujanti,negailinti patarimų,į klausimus atsako kompetentingai ir aiškiai,jei ne jos rūpestingas gydymas aš išeičiau iš poliklinikos,tik dėl jos kol kas lieku šitoje įstaigoje Danutė

 • Vaikutis bijojo gydymo įstaigų, o su šia gydytoja apžiūra buvo lengvesnė, atliko visus tyrimu, vėliau paskambino, juos įvertino ir dar kartą pakartojo gydymą. Jaučiausi saugiai, nes labai atidi.

 • Konkrečiai ir aiškiai, labai džiaugiuosi, jog galima diskutuoti, tačiau nukreipia kryptingai.

 • Esu patenkintas apsilankymu pas gydytoją. Labai kompetentinga savo srities specialistė. Tiksliai nustatė diagnose, išsamiai išaiškino gydymo eigą, taip pat papasakojo apie komplikacijas kurios galėtų kilti negydant. Visiems rekomenduočiau apsilankyti pas šią gydytoją. Dėl laukimo prie gydytojo kabineto atsakomybę neša administracijos darbuotojai, kairtais neįvertindami laiko, kurį gydytojas skiria pacientui.

 • Šia gyditoja esu patenkinta. Ji, kaip šeimos gyditoja, dabar prižiūri ir mano nėštumą, tad suteikia visą informaciją ir pateikia rekomendacijas dėl papildomų tyrimų, skiepų, kursų ir t.t. Visuomet maloni, priima laiku.

 • Nuostabi gydytoja! Tiksliai diagnozuoja ligas, tiksliai paskiria vaistus-gydymas visasa buna efektyvus. Triju vaiku mama-praktikuojanti 24val.per para-kas gali buti geriau. Labai rekomenduoju!!!

 • Gydytoja yra kompetentinga, tikra savo specialybės žinovė. Greitai ir tiksliai nustato diagnozę, tinkamai skiria gydymą. Maloniai bendrauja su paciantu. Pataria ne tik ligos, bet ir profilaktiniais klausimais.

 • Labai demesinga,miela ir puiki gydytoja.

 • Apie šią gydytoją esu puikios nuomonės. Konkreti, skiria tyrimus, informuoja. Gydomės ne tik visa šeima, bet ir draugams rekomenduojame! Esame labai patenkinti gydytojos darbu.

 • Niekada neturėjom problemų su gydytoja. Jei susirgom- priima ta pačia diena, jei norim pasitikrinti- visus tyrimus siunčia, jei reikia siuntimus pas gydytojus specialistus išrašo. Labai rekomenduoju.

 • Puiki gydytoja, labai dėmesinga, maloni, visad atsako i visus rūpimus klausimus, visada pasirūpina ir duoda siuntimus profilaktiskai apsilankyti pas kitus specialistus. Susirgus visada priims, o iškilus klausimui pakonsultuos ir telefonu. Džiaugiuosi, kad lankomės pas šią gydytoją.

 • Pati geriausia, atsakingiausia, savo darbo srities meistre- tobulumas 100 % Kaip gydytojos ir zmogaus. Niekada jos nekeisime i kita gydytoja. Gydomes pas ja visa seima.

 • Dėkoju gydytojai už rūpestingumą tiek man, tiek vaikams. Visada gauname kvalifikuota pagalba!

 • Gydosi visa šeima pas gydytoją Dovilę Nakvosienę ir esu visiškai tikra jos diagnozėmis. Rekomenduoju visiems draugams, ypač tiems, kurie turi vaikų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dovilė Nakvosienė?

Dovilė Nakvosienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19339. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Dovilės Nakvosienės darbą?

18 žmonių įvertino Dovilę Nakvosienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.