Apie Donatą Danys

Donatas Danys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Donato Danio licencijos numeris yra MPL-20023, licencija išduota 2015-06-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Puikus gydytojas, savo srities profesionalas, mandagus, maloniai atsakantis į visus klausimus, rūpestingas, taktiškas, dėmesingas. Visiems rekomenduoju. Malonu lankytis pas tokius gydytojus. AČIŪ, Gydytojau!

 • Tikras savo srities specialistas, malonus bendraujantis, išklausantis, patariantis, nesukeliantis streso .. Tik Pagarba šiam gydytojui ...

 • Gerb. gydytojau, nuoširdus Ačiū už puikiai atliktą operaciją tėčiui Antanui. Už puikią priežiūrą, nuoširdų ir malonų bendravimą, dėmesį, profesionalų požiūrį bei atsidavimą savo darbui. Didėlės profesinės sėkmės Jums!

 • Esu labai patenkinta atlikta operacija.Mamai buvo žranyne piktybinis navikas.Gyditojas taip viską gerai sutvarkė, kad ir tuštinasi kuo puikiausiai ir vėžio nebeliko.Net nebereikėjo taikyti chemoterapijos, nes gyditojas atliko nepriekaištingą operaciją.Neveltui jis vyksta i stažuotes ! AČIŪ už puikų darbą ir už tai , kad jį pasirinkote ir gelbėjat žmonių gyvybes ar gerinat jų kokybę! PUIKUS GYDITOJAS ❤

 • Puikus chirurgas! Atidžiai pakonsultavo ir apžiūrėjo, išsamiai paaiškino kokia operacija bus atlikta, po operacijos rūpinosi mano būkle. Tai gydytojas, kuris puikiai išmano savo darbą, stažuojasi užsienyje, domisi gydymo naujovėmis. Rekomenduoju visiems!

 • Labai atidus, kruopštus ir atsakingas chirurgas, įdėmiai išklauso ir atsako į visus klausimus, detaliai viską išaiškina. Nepasipūtes, neskubantis, turintis puikų humoro jausmą, nuoširdus žmogus. Šiam gydytojui patinka jo darbas ir jis stengiasi paciento labui. Ačiū už operaciją, už Jūsų rūpestingumą! Rekomenduoju 100%, kreipkitės tik į jį, nes jis tikras savo srities specialistas. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos! Didelės Jūms sėkmės! J.R

 • Puikus, kompetetingas chirurgas. Likau patenkinta atlikta operacija. Kuo daugiau tokių gydytojų. Rekomenduoju.

 • Dėmesingas,tiksliai nustatė diagnozę. Puikus,nuoširdus gydytojas.

 • Nuostabus gydytojas.

 • Tai nuostabus gydytojas, profesionalas, kompetentingas, be galo išklausantis (o kaip tai svarbu ligoniui!) Ačiū, mielas daktare, Jums stiprybės ir kantrybėsa tokiame sunkiame darbe. Mane operavote kartu su doc. Poškumi. Žinoma, dai dalinis gydymas, toliau manęs dar laukia daug daug gydymo procedūrų. Bet man jau gyvenimas pašviesėjo ir aš tikiu, kad pasveiksiu dėka Jūsų proto, Jūsų stebuklingų rankų. O, kad kuo daugiau tokių medikų Lietuvoje būtų.

 • Geriausias chirurgas kokio būčiau galėjusi tikėtis. Profesionalus, rūpestingas, kantrus, atsargus, mandagus, o svarbiausia - patikimas. Operacijos rezultatai kol kas nenuvylė. Išties dėkinga

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Donatas Danys?

Donatas Danys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20023. Licencija galioja nuo 2015-06-26.

Kaip žmonės vertina Donato Danio darbą?

12 žmonių įvertino Donatą Danys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.