Donata Žalytė

4.8 (18 įvertinimų)

Apie Donatą Žalytę

Donata Žalytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Donatos Žalytės licencijos numeris yra MPL-17023, licencija išduota 2011-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.8

 • Gyd.Zalyte yra tikra gydytoja ir nuostabus zmogus,pirma karta pajutau,kad gydytoja tikrai ir nesuvaidintai uzjaucia ir supranta situacijos sudetinguma,stengiasi padeti ir uzjausti.Labai dekinga esu siai gydytojai.

 • Sios gydytojos gydyma prisimenu iki siol, nes nuo kitu skyresi tuo, kad nedavusi rekomendaciju ka daryti jei kartosis dar ir uzsipuole man grizus ir pasakius, kad nepagerejus tesiau jos israsytu vaistu naudojima, nes naudojimo laikas galiojo. vietoj kazkur 1sav jos vaistus naudojau gal 3-5 dienom su pertrauka ilgiau. Uz tai isgirdau, kad "tu ka duonos neturi?''. O sveikata eme toliau byreti, eme siaubingai skaudeti danti, krito temperatura, negalejau atsikelti is lovos, geriausiai jauciausi po antklode, net su paslepta po ja galva... nes pasidarydavo... geriau. Pasirodo, mano kuno temperatura sumazejo, nors rodikliai apart termometro to nerodo. O kiap pakyla temperatura, ji yra tik 36.6, 36.8 ar 9 ir ... "tu nesergi"... Pradejau kapsytis pati, KAD ISEICIAU I DARBA ir gyvenciau NORMALU GYVENIMA. Atradus , kad negaliu valgyti DUONOS (o tuo metu taupiau ir gera duona pilno grudo buvau pakeitusi i pigesne nors ne visai prasta), negaliu naudoti pieno visu produktu ir t.t. Turiu naudoti papildus , kad virskintu ir gyventi sveikai. Stebiuosi, kodel ji man ko kito nepasiule. BEje, nepamenu, kuri gydytoja, bet menu tik viena, salia antibiotiku buvo israsiusi ir bional papildu nuo persalimo. juos vartojant man labai pageredavo. KAi zmones gydosi alternatyviu budu, jie yra smerkiami ir negatyviai nuziurimi, lyg gydytojo vieta uzimti noretu, bet niekas nesusimasto, kad juos i tokia pozicija, patys gydytojai ir nustumia... NErealus aciu visiems autoriams , medikams, ligoniams rasantiems klnygas ir kuriantiems tinklalapius, kur apie sveikatinimasi suzinai DAUGIAU nei is savo gydytojo, kuris daznai tik antibiotikus israso.

 • puiki gydytoja, labai dėmesinga, rupestinga, geranoriška, teikia kvalifikuotus patarimus, tokia, kokia ir turėtu buti seimos gydytoja. linkiu sekmes jos sunkiame darbe ir visada islikti tokiai, kokia yra dabar. puikiai dirba ir kartu dirbanti slaugytoja, jos abi puikiai papildo viena kita. daugiau tokiu specialistų ir poliklinika atsigaus. sekmes.

 • Puiki,rupestinga, kompetentinga gydytoja.labai maloniai bendrauja su pacientu, dėmesinga, sprendzia paciento problemas, domisi gygymo eiga, su slaugytoja sudaro gerą komandą. ačiū joms už gerą darbą. manau tokia ir turi buti šeimos gydytoja.

 • puiki nuosirdi gydytoja, demesinga, sekmes jai dirbant su ligoniais. -

 • labai maloni, gerai bendrauja, dėmesinga, atidi, domisi paciento bukle, suteikia realia pagalbą, nebijo siusti pas specialistus.ačiū.

 • Esu labai nusivylusi šia šeimos gydytoja, nes neįvertinusi mano esamos būklės, kuri jai yra žinoma, nes lankausi nebe pirmą kartą ir esame apie tai su ją kalbėję, ji išrašė visos savaitės antbiotikų kursą, o nuėjusi pas pulmonologą paaiškėjo, kad man tereikėjo padidinti nuo bronchinės astmos vaistų dozę, ir viskas susitvarkė. Štai kaip gydytojai verčia vartoti antibiotikus kaip "saldainius", o poto skundžiasi, kad mūsų imunitetas silpnas ir mes patys dėl to esame kalti.

 • man si gydytoja labai patiko tikrai maloni ir rupestinga. taip pat ir jos slaugytoja labai nuosirdi ir gera jos abi tikrai labai sauni komanda tikros darbstuoles ir saunuoles. as netgi be isankstines registracijos pas ja nesunkiai patekau tiesiog mandagiai paprasiusi ir kantriai palaukusi bet ir jos juk negali persiplesti, reikia suprasti kad ju darbas yra labai sunkus stiprybes joms.

 • gera gydytoja

 • Nuostabi gydytoja. Įžvalgi ir atidi. Nuoširdžiai dėkoju.

 • Labai puiki ir dėmesinga daktarė.

 • Labai maloni gydytoja, jei kreipiesi dėl kažkokios problemos ieško priežasčių iki galo, kad nebereikėtų sugrįšti kažkada ateityje. Tikrai drąsiai rekomenduoju kaip gydytoją.

 • puiki gydytoja

 • Puiki gydytoja, dėmesinga, visada išklauso, paskiria tyrimus, jei reikia visada gaunu siuntimą pas kitus specialistus. Turiu rimtų sveikatos problemų tad tokia pozityvi gydytoja tikra dovana.

 • Ačiu gerb. gydytojai Žalytei uz kvalifikuotą pagalbą sprendziant mano sveikatos problemas, uz dėmesinguma ir geranoriškuma, uz paskirtus tyrimus, sėkmes ir bukite sveika. Jus mums reikalinga . Pagarbiai Alma Š.

 • Puiki gydytoja, pas kurią lankausi jau daug metų, esu patenkinta jos priežiūra. Visada paskiria reikiamus tyrimus, išrašo reikiamus siuntimus, niekada nekilo jokių problemų gydantis pas šią gydytoją.

 • Labai kompetentiga ir profesionali g ydytoja.Paskiria gydimą kol sulauksiu eilės pas specialistą ir nei vienas specialistas nepakeitė vaistų o pasakė kad tęsti vaistus(parinkti geri vaistai) Donata labai dėmesinga ir nuoširdi.Aš jau pensinikė ir daug gyvenime mačiau gydytojų,bet tokia retenybė.Labai gaila kad gydytoja išėjo iš mūsų poliklinikos.Sekmės ir sveikatos jums GYDYTOJA!!! Ačiū Jums!!!

 • Gydytoja Donata Žalytė pasižymi profesionaliu požiūriu į pacientą, dėmesingumu ir rūpestingumu. Aiškiai pastebimas nuoširdus gydytojos noras padėti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Donata Žalytė?

Donata Žalytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17023. Licencija galioja nuo 2011-06-30.

Kaip žmonės vertina Donatos Žalytės darbą?

18 žmonių įvertino Donatą Žalytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.