Donata Montvilaitė

4.7 (25 įvertinimai)

Apie Donatą Montvilaitę

Donata Montvilaitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Donatos Montvilaitės licencijos numeris yra MPL-15718, licencija išduota 2009-08-06.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 4.7

 • Labai nuostabi gydytoja, tiesiog superine. Apziurejo mano 2 metuku vaika, surado labai greitai su jo bendra kalba, jis siaip pas mane bijo daktaru, bet sita gydytoja tikrai ismano savo darba, viska atidziai apziurejo, man net nereikejo raminti vaiko, ji pati puikiausiai susitvarke. Labai supestinga, demesinga ir tikrai profesinali, ismano savo darba. Visas savo rekomendacijas isaiskino, visas musu bedas paaiskino, kaip gydyt, deja israse akinukus ir tai nuteike labai pozityviai, paaiskino kaip pripratint vaika prie ju, toliau vaziuosime tik pas ja! Aciu Jums!

 • Lankėmės pas šią gydytoją nė vieną kartą, viskas lig ir buvo neblogai. Tačiau vieno vizito metu, vaikas buvo be nuotaikos, gydytojai nepavyko jo normaliai apžiūrėti, ir balsą pakėlė. Skyrė akinius, nuoširdžiai tikėjau, kad vaikui jie reikalingi, tačiau apsilankius pas kitą gydytoją, paaiškėjo, kad akinių vaikui nereikia, o ir skirti akiniai 1 metų vaikui buvo perstiprus. Diagnozę abu gydytojai nustatė tą pačią, tačiau ji buvo normos ribose ir akinių tikrai nereikia.

 • Vizitas užtruko 5-7min, o kainavo 66Eur. Konsultacija nieko verta, visą laiką kažką įnirtingai rašė kompiuteryje, neatsakė į rūpimus klausimus arba atsakinėjo arogantiškai, tarsi viskas būtų savaime suprantama, visur pabrėžiant "na tai žinoma"", na tai aišku gi". Visą laiką skubėjo ir skubino, nes už durų kitas pacientas laukia. Akis apžiūrėjo atmestinai, iš pradžių net negalėjo įvardinti diagnozės, turėjau perklausti kelis kartus. Visgi man diagnozė buvo įtartina ir laimei nuvykau pasirodyti kitai akių gydytojai, kuri iš karto nustatė problemą ir skyrė visiškai kitą gydymą, o dalis problemos buvo išspręsta pirmo vizito metu. Todėl niekam nerekomenduoju gaišti savo laiko su šia gydytoja ir eikvoti pinigų veltui.

 • Issamiai paaiskina ,kokia paciento bukle, kaip atliekama procedura, gyjimo eiga. Domisi pacientais.

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja.Be problemu priime mano vaika,nors jau baigesi jos darbo laikas.

 • Labai maloni gydytoja tiek su vaikais moka bendrauti, tiek ir su senjorais. ačiū

 • Labai nemaloniai bendravo, bet profesianalumas pasirodė geras.O dėl bendravimo su pacientais dar reikia labai ilgai mokytis.

 • Maloniai priėmė, paaiškino, atidžiai apžiūrėjo. Šypsena puošia kabineta. Manau tai jauna, atidi ir profesionali daktarė. Sėkmės jums.

 • Tobula gydytoja. Myliu.

 • Puiki gydytoja, ypač maloniai ir kartu dalykiškai, profesionaliai bendrauja, supranta vaikų psichologija, moka nuteikti ir morališkai palaiko dėl akinukų ar pan. Tai nuostabi gydytoja ir geras žmogus. Niekada nepatikėčiau jokiu blogu atsiliepimu apie šią gydytoją.

 • Puiki, greita, kompetetinga, nieko "lišno" mums patiko :)

 • Fantastiška gydytoja! Tikra savo srities specialistė. O kaip moka surasti bendrą kalbą su vaiku, jį sudominti bei įtikinti elgtis taip kaip reikia apžiūra! Likau sužavėta šios Profesionalės darbu. Dėkojame JUMS!

 • Atidi, profesionali, dalykiška,konkreti. Jokių priekaištų.

 • Puiki gydytoja. Išsamiai viską paaiškina, konkreti. Atsako į visus klausimus. Su dukra lankomes pas ją nuo gimimo. Jau 10 metų.

 • Puiki gydytoja, rekomenduoju!

 • Puiki daktare! Issamiai apziurejo vaika, nustate diagnoze, paaiskino ka daryti ir kaip gydyti. Mano vaikas bijo svetimu zmoniu, o ji taip greitai rado bendra kalba su vaiku, kad net neprireike man jo raminti. Ir toliau lankysimes pas ja.

 • Jauna,mano nuomone labai perspektyvi gydytoja, esu dėkingas už išsaugotą regėjimą.

 • Mums ši gydytoja paliko labai gerą įspūdį. Tai gydytoja, kuri yra savo vietoje (t. y. moka bendrauti su vaikais, yra pozityvi). Dėkojame ir linkime neprarasti savo auros :)

 • Gydytoja puiki! Tvirto charakterio, konkreti. Išsamiai papasakojo apie diagnozę, sprendimo būdus. Mielai atsakė į visus klausimus. Atidžiai ir švelniai apžiūrėjo mano 6mėn. dukrelę. Vaikas neišliejo nė ašaros ir nesijautė baikščiai.

 • Puiki gydytoja, konkreti, maloniai bendravo. Rekomenduoju ir kitiems.

 • Super gydytoja, labai graziai ir mandagiai bendrauja tiek su mama tiek su 1 metu vaiku. Viska puikiai paaiskino. Daugiau tokiu gydytoju. Lankemes nemokamai Santariskese. Aciu Jums gydytoja.

 • Puiki gydytoja!

 • Jau keturi metai lankomės būtent pas šią gydytoją su abiem vaikais. Jei nerandu laiko valstybinėje įstaigoje,važiuojam į privatų kabinetą,bet akis vaikams tikrinu tik pas šią specialistę. Sūnui nustatytas astigmatizmas,daug nuomonių ir receptų akiniams teko turėti,tačiau tik su šia gydytoja akys jau trys metai stabilios,jokio blogėjimo.Ačiū jai ! Tai nuostabi,puikiai bendraujanti tiek su vaikais,tiek su tėvais gydytoja.

 • Puiki gydytoja,maloniai bendrauja,labai sąžiningai,kruopščiai tiria pacianto problemas,likau labai patenkintas.

 • Gydytoja labai rūpestinga, gilinasi į problemą, pastebi net smulkiausius nukrypimus, netingi (net anglų k.) užpildyti didelius paciento atsinešus klausimynus (reikalingus draudimui). Tik geriausi įspūdžiai po kelių apsilankymų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Donata Montvilaitė?

Donata Montvilaitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15718. Licencija galioja nuo 2009-08-06.

Kaip žmonės vertina Donatos Montvilaitės darbą?

25 žmonės įvertino Donatą Montvilaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.