Domantė Grigalauskaitė

3.4 (5 įvertinimai)

Apie Domantę Grigalauskaitę

Domantė Grigalauskaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Domantės Grigalauskaitės licencijos numeris yra MPL-25043, licencija išduota 2020-07-15.

Domantės Grigalauskaitės licencijos

Domantė Grigalauskaitė turi šias licencijas:

Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-25043
Spaudo Nr.: 33820
Įsakymo data: 2020-07-15
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-21488
Spaudo Nr.: 33820
Įsakymo data: 2016-07-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 3.4

  • Nuostabi gydytoja 100% patikima nuoširdi ačiū už išgidyma????

  • Rūpestinga, maloni, dėmesinga pacientui gydytoja. Darė man kolonoskopiją, jokio streso, vien teigiami atsiliepimai

  • Šią savaitę turėjau vizitą pas šią gydytoją. Patiko gydytojos nuoširdumas, nepagailėjo laiko ligos išaiškinimui, paaiškino paprastais ir suprantamais žodžiais visiškai nieko bendro su medicina neturinčiam žmogui.

  • Jeigu dėl kokių priežasčių esate nepasiskiepijęs ar užkietėjęs antivakseris, stenkitės nepapult pas šią dama (atsiprašau, bet ja vadinti gydytoja man neapsiverčia liežuvis), dirbančią Plungės ligoninės Skubios pagalbos ir Priėmimo skyriuje, nes tokiu atveju su Jumis ši dama bendraus labai nemandagiai. Ji gali grasinti Jus išvaryti iš priėmimo skyriaus (kaip buvo man), o Jūsų tyrimo rezultatus išmesti į šiukšlių dėžę. Mano atveju, elgėsi ši dama labai nemandagiai, įžeidinėjo dūstantį ir vos kalbėti galintį žmogų vien dėl to, kad jis nepasiskiepijęs. Per savo netrumpą gyvenimo kelią neteko sutiko tokio nemandagaus mediko... Liūdna, kad kai kurie jauni medicinos darbuotojai, kurie turėtų keisti mūsų šalies sveikatos veidą, taip šlykščiai elgiasi...

  • Nerekomenduoju, nes mano nuomone neatliko reikiamų tyrimų, sunkios būklės ligonį išsiuntė gydytis į namus. Galimai buvo pervargusi, todėl manyčiau mažai bendravo ir buvo skirta per mažai laiko vizitui...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Domantė Grigalauskaitė?

Domantė Grigalauskaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-25043. Licencija galioja nuo 2020-07-15.

Kaip žmonės vertina Domantės Grigalauskaitės darbą?

5 žmonės įvertino Domantę Grigalauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.