Diana Birutė Ramanauskienė

3.4 (10 įvertinimų)

Apie Dianą Birutę Ramanauskienę

Diana Birutė Ramanauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dianos Birutės Ramanauskienės licencijos numeris yra MPL-07205, licencija išduota 2005-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.4

  • Labai atidi , dėmesinga ir rūpestinga gydytoja, visada profesionaliai suteikia pagalbą susirgus, reikalui esant visada nukreips pas kitą specialistą. Džiaugiamės, jog esame Jūsų pacientai. AČIŪ, gydytoja, Jums už tokį nuoširdų rūpestį ir profesionalią priežiūrą .

  • Labai profesionali gydytoja, atsakinga, atidi ir visada pasirengusi padėti. Puikiai išmano savo darbą ir rūpestingai jį atlieka. Labai džiaugiuosi, kad turime tokią puikią gydytoją.

  • punktuali, dėmesinga, kompetetinga, maloniai aptarnauja

  • Labai gera bei rupestinga gyditoja ka cia be pridursi

  • Puiki gydytoja, rupestinga, nuosekli, nesustoja pusiakelej, jei kazkas neaisku. labai ja pasitikiu. Aciu, Gydytoja!

  • nebloga

  • Visiškai nekompetetinga gydytoja. Labai prastai konsultuoja. Dažnu atveju nesupranta apie ką kalbama. NEREKOMENDUOJU.

  • Rekomenduoju visiems tiesiog susilaikyti nuo vizito pas šią gydytoją.

  • Į darbą pavėlavo daugiau nei valandą. Su pacientu nemoka bendrauti konstruktyviai, kalba iš aukšto, pabrėždama savo galias. Apie atliktą procedūrą pasakė tik vieną sakinį, ačiū ir užtai. Pabijojau paklausti daugiau. Pas šią gydytoją daugiau nesilankysiu ir nerekomenduoju kitiems.

  • Nepavadinčiau jos savo srities specialiste nei iš tolo. Pasakai, kad blogai jauties, atsako, kad "ai, tai nieko tokio, pagerk vitaminų, praeis", pasakai, kad skauda tą, tą, tą, irgi "nieko tokio, čia taip būna". Prasidėjus peršalimui iš karto išrašė antibiotikų, nieko nesuprasdama išgėriau ir, žinoma, nieko nepadėjo. Dabar neišsikapstau iš ligų gerus du mėnesius, nes gydytojai nepavyko nustatyti priežasties. Labai nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Diana Birutė Ramanauskienė?

Diana Birutė Ramanauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07205. Licencija galioja nuo 2005-07-13.

Kaip žmonės vertina Dianos Birutės Ramanauskienės darbą?

10 žmonių įvertino Dianą Birutę Ramanauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.