Darius Krištaponis

5 (13 įvertinimų)

Apie Darius Krištaponį

Darius Krištaponis turi Šeimos gydytojo licenciją. Dariaus Krištaponio licencijos numeris yra MPL-06129, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Rekomenduoju

 • Šaunus,bendraujantis,suprantantis medicinos reikalus.Ačiū Jam

 • Labai geras gydytojas,esu jam dekinga uz viska....ir kaip gydytojui ir kaip supratingam zmogui....Labai didziuojuosi kad jis musu seimos gydytojas..:)

 • ++

 • Teko apsilankyti pas si gydytoja, kai mano nedirbo (L. Uliene). Ant veido issispaudziau spuoga ir ivyko komplikacijos. Tai sis gydytojas skyre efektinga gydyma ir neliko ne randelio.Likau patenkinta.Esu dekinga jam iki siol.Aciu.

 • ACIU.TIKRAI PADEJAI SUSIGAUDYTI ESAMOJE SITUACIJOJE.MALONU TURETI TOKI DAKTARA.

 • nesuprantu kodel yra paskiriamas pas si gydytoja laikas ir eile jei jis pirma kvieciasi pas save i kabineta pazistamus o tu sedek uz duru ir lauk valanda ir ilgiau. ir gydytojas to net neslepia.

 • Puikus,isklausantis,savo darba mylintis daktaras.Aciu Jam

 • si gyditoja gerbiu uz paprastuma ir nuosirduma . daugiau tokiu gyditoju

 • normalus geras gydytojas

 • Kuo daugiau tokiu gydytoju, kaip sis, tikrai nuosirdus , geras , ir zinantis ir puikiai nusimanantis savo darba. As ji labai gerbiu. Tikrai neturiu neigiamos nuomones apie si gydytoja

 • Visada išklausys,patars,paguos,paskirs vaistu,pagydis.Aciū.

 • Labai puikus daktaras!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Darius Krištaponis?

Darius Krištaponis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06129. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Dariaus Krištaponio darbą?

13 žmonių įvertino Darius Krištaponį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.