Danutė Paltanavičienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Danutę Paltanavičienę

Danutė Paltanavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Danutės Paltanavičienės licencijos numeris yra MPL-09104, licencija išduota 2007-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Puiki gydytoja

 • Maloni, rūpestinga šeimos gydytoja. Jos profesionalumo vertinti nedrįstu, kadangi rimtų susirgimų neturėjau. Tačiau labai vertinu jos gebėjimą pasiūlyti gydymosi alternatyvas (nebruka brangių ir galbūt visai sveikatos negerinančių per TV reklamuojamų vaistų ir pan.). Pritariu, jog ši gydytoja dirba iš pašaukimo. Sėkmės Jums darbe.

 • Moka mandagiai kalbėti, bet... įdomi gydymo metodika - vaistus skiria iš karto, nebūtini šiai daktarei išsamūs diagnostiniai tyrimai (mano atveju buvo būtina). Nuvažiavau tiesiai į klinikų priimamąjį iš jos kabineto. Atliko tyrimus, pasirodo, vaistų reikėjo kitokių. Gerai, kad išsityriau.

 • Puiki, profesionali gydytoja, mato žmogų, ne tik susirgimą. Labai rekomenduoju.

 • Labai puiki gydytoja. Rūpestinga, maloni. Plačių pažiūrų, teigiamai vertina įvairius netradicinius (homeopatinius) gydymo metodus. Visada pasako galimas, pasirinkto/siūlomo gydymo pasekmes bei visus už ir prieš.

 • Raso receptus, siuntimus, biuletenius. Kisa reklaminius vaistus. Nemoka is esmes nieko.

 • Nuostabi, nuoširdi gydytoja.

 • Labai puiki gydytoja,daugiau nera ka pridurti....

 • Nuostabi gydytoja, maloniai bendraujanti, empatiška, nustatanti teisingas diagnozes.

 • Visada mielai ir paprastai bendrauja su pacientais. Visada prisimena, dėl kokių problemų lankeisi, ir koks gydymas buvo paskirtas. Visada paklausia, kaip jauties dabar, ar neatsinaujino senos bėdos.

 • Nuostabi gydytoja.

 • Miela gydytoja. Bendravimas malonus ir nuosirdus. Matosi, kad zmogus dirba is pasaukimo.

 • maloni, rūpestinga, dėmesinga gydytoja

 • Visada gerai išklausinėja, rūpinasi, prisimena visas tavo ligas ir paklausinėja. Siunčia pas specialistus efektyviai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danutė Paltanavičienė?

Danutė Paltanavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09104. Licencija galioja nuo 2007-02-14.

Kaip žmonės vertina Danutės Paltanavičienės darbą?

14 žmonių įvertino Danutę Paltanavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.