Danutė Pajėdienė

4.4 (13 įvertinimų)

Apie Danutę Pajėdienę

Danutė Pajėdienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Danutės Pajėdienės licencijos numeris yra MPL-08678, licencija išduota 2006-09-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.4

 • Niekam šitos gydytojos nerekomenduojam. Baisiai mandra poniute, nekorektiška bei netaktiška. Atvežus vaiką del didelio karščiavimo pirmiausiai pradėjo pamokslauti kad tėvai neismaneliai nėra ko tokios būklės vaiko vesti į priėmimą kad tokie tėvai mažai mokesčių mokėdami viską išmano labiau už gydytojus. Nors net nespėjo apžiūrėti o jau pamokslus skaito, pareiškus kad gali neziureti vaIuojam į kitą miestą tik tada apzejo vaiką bei iskarasė antibiotiku. Tokius daktarus reiktų išvis mesti iš darbo ir neleisti dirbti su jokiais žmonėmis, nes nuzmogiškejimas baisus.

 • Gera, rami, taktiska gydytoja. Seip jei vaikai labai rimtai nesuserga, tai viskas puiku, bet jei kas rimciau, labai nenori gydyti t.y. reikia prasyti primygtinai siuntimo pas kita gyd, siuntimo tyrimams. Galetu rupestingiau paziureti i liga.

 • Puiki ir rupestinga gydytoja. Visada pasiekiama, net ir po darbo valandu.

 • labai gera gydytoja mes jau lankomes pas ja 10 metu nusiskundimu neturim tikrai

 • Puiki Gydytoja, dirba iš idėjos, ačiū.

 • Labai žmogiška, supratinga, sukalbama ir nesiūlo antibiotikų jei galiam išsiversti natūralesnėmis gydymo priemonėmis. Tik geri atsiliepimai, niekada nenuvylė.

 • nuostabi gyditoja tokiu labai didelis trukumas panevezio rajono poliklinikoje linkiu jai dirbti kuo ilgaiau

 • Šauni gydytoja.Daugiau tokių!

 • tikrai labai gera gyd manau jos nuosirdumas gydo aciu DV

 • Pati geriausia gydytoja visoje poliklinikoje, o kaip pediatre, tai ir panevezyje

 • nuostabi gydytoja

 • Profesionali, mokanti bendrauti gydytoja. -

 • Neisklause , jog skauda nugara ir vaistai nepadeda leidziami. Net nesiaiskino nieko ir neskyre jokio gydymo. Biuletenio neisdave, nes telefonu nepazysta zmogaus ( o juk del viruso tokia tvarka, o ne pats zmogus nenori rodytis) Pasakiusi, jog " neprievartauk is manes biuletenio" palinkejo geros dienos ir padejo rageli !!!!! Nejau gydytoja gali taip elgtis ??? Juk zmogus nori isgyti, nes pavargo nuo skausmo... O biuletenis reikalingas ne tam, kad " prievartauti" , o tam kad darbdaviui butu pasiteisinomas... Geda uz tokia gydytoja ir pikta !!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danutė Pajėdienė?

Danutė Pajėdienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08678. Licencija galioja nuo 2006-09-25.

Kaip žmonės vertina Danutės Pajėdienės darbą?

13 žmonių įvertino Danutę Pajėdienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.