Danutė Ona Dromantienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Danutę Oną Dromantienę

Danutė Ona Dromantienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Danutės Onos Dromantienės licencijos numeris yra MPL-01349, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Tobula!!!

  • Gaila, kad gydytoja nebedirbs ligoninėje.

  • Profesionali, kruopsti ir rūpestinga gydytoja, besirūpinanti ligoniais. Diagnozės ir gydymas tikslus. Šaunu, kad koreguoja matymą iki tiek, kad net akiniukų nereikia. Ačiū ir kantrybės, bei sveikatos, ypač su nemandagiomis ir kaprizingomis mamomis ir jų neišauklėtais vaikais.

  • rupestinga daktare

  • Esu labai dėkingas gydytojai už pagalbą ir tai, kad iki šiol puikiai galiu matyti visą pasaulį. Kantrybės ir stiprybės Jums.

  • Gydytoja tikrai puikiai dirba savo darba ir nuolatos domisi pacientais - vaikiukais bei ju sveikata. Ji visuomet suteikia profesionalia pagalba, o dirbti su kaprizinagis vaikais tikrai sudetinga. Gydytojas juk negali zaisti visa diena su vaiku, kai uz duru laukia daugybe tokiu mazu pacientu.

  • konkreti , patarianti,suprantanti savo darbą

  • Gydytoja puikiai išmano savo darbą, rūpinasi pacientais, sutiekdama profesionalią ir šiuolaikišką pagalbą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danutė Ona Dromantienė?

Danutė Ona Dromantienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01349. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Danutės Onos Dromantienės darbą?

8 žmonės įvertino Danutę Oną Dromantienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.