Danuta Žemoitel

5 (17 įvertinimų)

Apie Danutą Žemoitel

Danuta Žemoitel turi Šeimos gydytojo licenciją. Danutos Žemoitel licencijos numeris yra MPL-09797, licencija išduota 2007-07-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Labai gera, visada bando isgydyti be antibiotiku. As net nenoriu pereiti i suaugusiuju poliklinika vien del to kad Si gydytoja mane priziuri jau virs10 metu. ir tikrai visada yra draugiska...

 • Labai liūdna girdėti tokius atsiliepimus apie šį Pediatrę,nes šį gydytoja dirba pediatre,nežinau kodėl įnešta į kita sąrašą? Žmogus kuris tikrai dirba labai atsakingai,visada išklauso,visada tinkamai išdėsto gydymo eigą,surašo ant lapo,kad tėveliai nepamirštų kada,kokius ir kaip duoti vaistą.

 • Labai maloni ir miela gydytoja. Visada apziuri (ar isklausineja), kaip sakoma, nuo galvos iki koju, ar ka skauda, ar kas negerai... Pataria kaip rupintis savo sveikata, kaip stiprinti imuniteta ir pan.

 • Man ši gydytoja patinka- būtent savo gydymo metodu: nikada nesiūlo tuoj pat vartoti antibiotių. Žino visokiausių "gudrybių", kaip pasveikti be jų. O dėl nuotaikų, tai visi mes žmonės su savo emocijom, gydytojai taip pat. Tiesiog reikia tolerancijos vienas kito atžvilgiu. Padėka ir įvertinimas bet kam yra malonū, ypač kai matai nuoširdžią pastangą .

 • Gera gydytoja, man patinka, negaili siuntimu pas specialistus.

 • Man ši gydytoja labai patinka. Sūnų vedu jau daugiau nei metus. Dažnai sirgdavo, tai tikrai buvo kaip pastebėti ir įvertinti gydytojos rūpestingumą, norą įveikti ligą nepuolant duoti antibijotikų. Viską puikiai paaiškina, koks bus gydymas ir t.t. Negaliu apie ją pasakyti nieko blogo.

 • Tai yra labai gera ir maloni gydytoja!!!Visada isklauso iki galo,pasiulo optimalu gydima,niekada nesiulis brangiu vaistu,ir kas yra labai svarbu-nekisa antibiotoku!!!Yra atsakinga! Ir kas liecia komentaro apie lenkus-tai yra absurdas!Gydytoja labai lojali ir kalba visom kalbom!Neskyrsto pacientu pagal tautybe!!!Linkiu kad tokiu gydytoju kaip p Danuta turi buti daugiau!!!Aciu labai,kad yra tokia nuosirdi gydytoja!!!Pagarbiai Ana Berkman

 • Gera gydytoja, tik vėliau kažkodėl tapo nemaloni, todėl išėjau.

 • Gydytoja rūpestinga, negąsdina vaikų ir tėvų, suteikia situacija atitinkančią pagalbą.

 • Labai puiki daktare!Atsidavusi savo darbui bei gera specialiste.Lankausi jau pora metu su sunumis.Duoda labai geru patarimu,visada isklauso ir nukreipia teisinga linkme. Sekmes darbuose!

 • Rūpestinga, atidi, išprususi gydytoja. Vieną mano sūnų gydo jau 13 metų, kitą - pusantrų. Tai gydytoja, kuriai augindama pirmąjį, ištikus bėdai, galėdavau skambinti ir savaitgaliais. Niekada nėra pasakiusi, kad trukdau. Jei tą akimirką negali atsiliepti, visada perskambina. O jei per ilgam dingsti gydomas, skambina klausti, ar viskas gerai... Kai mano mažąjį kartą užklupo liga, sugebėjo užlaikyti valandą laborantę - kad galėtų padaryti kraujo tyrimą, o pati valanda anksčiau atėjo į darbą - kad neužsilauktume. O kraujo tyrimą darė, kad žinotų, bakterinės ar virusinės kilmės yra liga: ji niekada be reikalo neskiria antibiotikų. Skaičiau čia komentarų dėl kažkokio blogo charakterio... Išties esu mačiusi nuvargusią - kai pernai per gripo epidemiją per dieną priimdavo po 60 pacientų. Sakė, kad po tokios darbo dienos yra užmigusi važiuodama autobusu namo. Bet niekada nėra atsisakiusi priimti be talonėlio ar pasibaigus darbo valandoms. Pamenu, per gripo epidemiją neturėjo kada pildyti kortelių, tai dėjo jas į krūvą, kad pildytų ligos istorijas po to, kai visi pacientai išeis namo. Ir jei kažkas dar drįsta tokiais krūviais dirbančius daktarus kritikuoti ir vaitoti... Uch!

 • Puiki vaikų gydytoja, džiaugiuos, kad savo sūnų vedu pas šią gydytoją.

 • Gydytoja super. Labai ačiū už rūpestingumą, išklausymą ir supratimą.

 • visada tiksliai nustato diagnoze,duoda visus siuntimus tiek pas gydytojus,tiek tyrimams.Karta vaikui buvo aukšta temp.tai skubos tvarka pas kita nusiunte -be tyrimu antibijotikus israse.Nedaviau.Kitą dieną nuėjom pas savo gyd.,padarė tyrimus-visai nereikia antibijotikų.ir ji niekada jų nekiša.Eilese tenka laukti-bet kai pati su naujagimiu ateini tai dziaugiesi kai tave is karto priima-užtai suprantu. Stiprybės Jums

 • Nuostabi gydytoja.Buvau pas ja tik du kartus kaip papildoma paciente su mazu vaiku.Zmoniu-nerealiai!Darbo valandos baigesi,bet prieme,isaiskino,paskyre tyrimus ir gydyma.Nieko nedaviau,kaip kiti komentuoja,bet apziurejo l.rupestingai.Nuotaika tikrai stabili ir profesionali.Tikiuosi,kad galesim tapti nuolatinem gyd.pacientem.Aciu.

 • Labai atsakinga gydytoja . Rekomenduoju.

 • Labai rupestinga gydytoja, lankomes pas ja su dukra nuo gimimo. Visada be problemu duoda siuntimus pas kitus specialistus. Deja, pas ja yra labai daug pacientu, kartais reikia palaikti. Del komentaru kad ji yra nuotaikos zmogus - taip, yra. Bet pati ne karta maciau kad pacientai epidemijos metu laukiant eileje leido sau rekti ant seseles ir gydytojos, nors tikrai ne ju kalte kad jiems skire papildomu pacientu...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Danuta Žemoitel?

Danuta Žemoitel turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09797. Licencija galioja nuo 2007-07-30.

Kaip žmonės vertina Danutos Žemoitel darbą?

17 žmonių įvertino Danutą Žemoitel. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.