Dalia Šalkauskienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Dalią Šalkauskienę

Dalia Šalkauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dalios Šalkauskienės licencijos numeris yra MPL-11460, licencija išduota 2008-07-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Tik geriausi atsiliepimai apie mūsu gydytoja. Visada isklauso, padeda. Aciu uz laiku nustatyta diagnoze ir paskirta tinkama gydyma. Dziaugiuosi, kad pazinau Jus ir aciu kad esate !

 • Puikiai įvertinu šios gydytojos darbą. Tiksliai nustatė diagnozesr man ir mano dukrai, laiku nukreipė pas kitus specialistus, paskiria reikiamus tyrimus, labai dėmesingai reaguoja į nusiskundimus ir duoda gerų patarimų. Labai gerai, kad skubiais atvejais galima susisiekti telefonu ir gauti patarimą kaip elgtis skubiais atvejais.

 • Labai puiki gydytoja, maloni, rupestinga, tikra profesionale. Aciu Jai uz pagalba.

 • tikrai profesionali ir rupestinga gydytoja, dziaugiuosi kad gydomes pas ja visa seima. Sekmes jai darbuose su sunkiais pacientais.

 • Tikrai profesionali gydytoja, rekomenduoju pacientams eiti pas ja.

 • Tikrai gera. profesionali gydytoja. Aciu Jai uz laiku diagnozuota liga. suteikta gydyma.Rekomenduoji ir kitiems klaipedieciams kreiptis pas ja,

 • pati fainiausia gyditoja :)

 • puiki gydytoja

 • Tikrai profesionali gydytoja. Visada atsako i uzduodamus klausimus, pataria, pakonsultuoja. Pasiulo atlikti papildomus tyrimus, profilaktiskai pasitikrinti. Aciu Jai uz rupestinguma ir nuosirduma.

 • Puiki gydytoja.

 • mokanti bendrauti, profesionali, tikrai isspres visas problemas...

 • Isties puiki gydytoja, malonu lankytis pas ja...

 • Protinga gydytoja

 • labai puiki gydytoja ismano ligas ir gydyma aiskiai paaikina visa situacija.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Šalkauskienė?

Dalia Šalkauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11460. Licencija galioja nuo 2008-07-30.

Kaip žmonės vertina Dalios Šalkauskienės darbą?

14 žmonių įvertino Dalią Šalkauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.