Dalia Miškinienė

5 (33 įvertinimai)

Apie Dalią Miškinienę

Dalia Miškinienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Dalios Miškinienės licencijos numeris yra MPL-10002, licencija išduota 2007-09-28.

Dalios Miškinienės licencijos

Dalia Miškinienė turi šias licencijas:

Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-10100
Spaudo Nr.: SL015874
Įsakymo data: 2002-05-26
Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-10002
Spaudo Nr.: 21638
Įsakymo data: 2007-09-28

Atsiliepimai ir įvertinimai (33) 5

 • Nuostabi gydytoja. Atidi,maloni, labai profesionali. Eisiu tik pas šią gydytoją.

 • Dėkoju VŠĮ Kauno Šilainių poliklinikos gydytojui gastroenterologui – Gerb. Daliai Miškinienei maloniai, profesionaliai, gerai gydytojai. Už operatyvų, konkretų tyrimo atlikimą, kurį vainikavo ramybe apgaubtas subtilus dėmesingumas, natūraliai nuoširdus rūpestis, tvyrojo gera energija, šiltas bendravimas, saugumas. Sekė visapusiški, išsamūs paaiškinimai, ieškojimas tikros ligos priežasties, ją radus susigyvent ypatingai kruopščiai parenkant medikamentus, keičiant gyvensenos principus, padedant atlikt pacientui namų darbus – gydytis, kad gyventum. Pagarbiai, G. L.Giedrė 2014 m. rugsėjo 16 d.

 • Labai maloni ir nuoširdi gydytoja. Lankiausi šiandien pirmą kartą, tačiau paliko didelį įspūdį. Betarpiškas bendravimas, įsiklausymas į problemą, ieškojimas sprendimo būdu kartu su pacientu, aptarimas gydymo eigos , visa tai suteikia pasitikėjimo šita gydytoja. Ačiū Jums, gydytoja, labai už atsidavimą pacientams ir geranoriškumą bendraujant, bei padedant išaiškinti ligos priežastis ir gydymą.

 • Labai maloni gydytoja. Labai nuoširdžiai ir paprastai bendraujanti. Jei kas negerai pakonsultuos ir telefonu, ir priims anksčiau. Dar tokios šiltos ir atsidavusios gydytojos nebuvau sutikus.

 • Konsultacijos tenka palaukti, nieko nepadarysi. Gydytoja tikrai verčiasi per galvą ir panašu, kad stengiasi dėl savo pacientų, o esant rimtam reikalui, bent trumpai pakonsultuos ir be registracijos. Epigastriumo UG atliko ganėtinai neįprastai, bet kruopščiai ir nuodugniai. Ir atsisėst, ir pasikreipt, ir atsistot teko, žiūrėjo visomis kryptimis:) Gal mano problemos ir nebuvo tokios didelės, tačiau bent kol kas jas pavyko išspręsti teisingai parinktų vaistų dėka.

 • Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Kad daugiau tokių gydytojų būtų. Raminta

 • Puiki gydytoja, miela, maloni, rūpestinga. Smagu,kad dar yra tokių gydytojų.

 • Butu daugiau tokiu gydytoju ir ligoniai butu sveikesni!!

 • Nuostabi!

 • Super! Geriausia gydytoja.

 • Stengiasi isigilinti i zmogaus problema ir rasti keliu jam padeti. Jei ko pati nezino, tai pripazista ir nukreipia pas kita specialista.

 • Nuostabi gydytoja, labai maloni, dėmesinga savo pacientams, kruopščiai apžiūrinti. Mano manymu puiki savo srities specialistė.

 • Tikra savo srities specialistė , labai pastabi , nuostabiai aiškiai ir paprastai bendrauja. Lenkiu galvą prieš tokius gydytojus.

 • gera specialistė, puikiai bendraujanti ir viską išaiškinanti.

 • nuostabiausia gydytoja sioj poliklinikoje!

 • Nuostabi gydytoja

 • nuosirdi, atsidavusi savo darbui, kruopsti, maloni....

 • Nuostabi, atidi, įsiklausanti į problemas gydytoja. Tiksliai nustatė ligą, pritaikė reikiamą gydymą, kuris mane išgydė. Esu jai be galo dėkinga už sugražintą gyvenimo kokybę, už sugražintą gyvenimą. Sveikatos šiai nuostabiai gydytojai!

 • Perskaičiusi tiek daug pozityvių atsiliepimų apie šią GYDYTOJÄ„, pribrendus reikalui, nusprendžiau ir aš pasirinkti šią SPECIALISTĘ. Po vizito galiu drąsiai teigti, jog tai GYDYTOJA, verta DIDŽIAUSIOS PAGARBOS! Likau sužavėta ypatingu atidumu, dėmesingumu, švelnumu ir maloniu bendravimu!6 Tai GYDYTOJA IŠ PAŠAUKIMO! Dėkoju iš visos širdies, JUMS, GYDYTOJA! pacientė Rima

 • Puiki gydytoja, skirianti daug dėmesio pacientui. Mylinti savo darbą, nuoširdžiai bendraujanti. Stanislovas V.

 • Linkiu visiems sutikti savo kelyje daugiau TOKIŲ PASIŠVENTŲSIŲ savo profesijai GYDYTOJŲ, kaip gerbiama gydytoja Dalia !!!! Stiprybės, kantrybės, sveikatos!!!! Didžiausia pagarba šiai gydytojai. Ačiū už dovanotus ilgus metus man ir visiems mano artimiesiems.

 • Nuostabi gydytoja. Gydausi skrandį ir užsitęsusias žarnyno problemas. Labai įsigilina į ligos priežastis ir krupščiai skiria tyrimus bei gydymą. Puiki, kaip zmogus ir tikra savo srities profesionalė. Sėkmės Jums, GYDYTOJA!

 • Labai puiki gydytoja. Gydausi skrandį ir užsitęsusias žarnyno problemas. Labai įsigilina į ligos priežastis ir gydymą. Puiki, kaip žmogus , gera savo srities specialistė. Sėkmės, Jums GYDYTOJA!

 • Puikus žmogus , geras specialistas. Vygintas J.

 • Gydytoja iš didžiosios raidės. Labai maloni, labai gera, švelni, gerai išmananti savo darbą. Ieško problemos kol randa. Labai nustebino tai, kad savo iniciatyva skanbina ir klausia kaip jaučiuosi ir vis konsultuoja telefonu. Tikrai SUPERINĖ daktarytė!!!

 • Sveiki.Tai puiki daktare,reiketu,kad visos taip ziuretu i ligonius. Aciu Tau Dalia uz nuostabu priemima.

 • Gydytoja gal ir gera, bet išrašo ir rekomenduoja pačius brangiausius vaistus, nors su ta pačia veikliąja medžiaga per pus pigesnių pasiūlo vaistinėje.

 • Puiki gydytoja: dėmesinga, atidi. Rūpestingai atlieka tyrimus, neskuba. Ačiū. Tikrai rekomenduoju.

 • Nereali. Tokios Gydytojos dar nebuvau sutikusi :)

 • Gydytoja be galo maloni, skyrė labai daug laiko apžiūrai. Prie kabineto tikrai reikia palaukti, bet vizitu esu labai patenkinta.

 • Nuostabi ir nuoširdi gydytoja. Labai daug dėmesio skiria pacientui. Ačiū Jums gydytoja.

 • Labai šiltas, rūpestingas žmogus. Nuodugniai ir kruopščiai apžiūrėjo, skyrė daug laiko, išlydėjo su šypsena. Tikrai rekomenduoju, teko lankytis ir pas Makarevičienę, tačiau, jei reikės eisiu tik pas šią gydytoją.

 • Nebuvau šios gydytojos pacientė, tiesiog paskambinau ir pasakiau savo problemą. Ji labai greitai priėmė mane, apžiūrėjo viską ir padarė išvadas. Gydytoja nepaprastai švelni, viską paaiškina, pacientui skiria daug laiko. Ačiū!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Miškinienė?

Dalia Miškinienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10002. Licencija galioja nuo 2007-09-28.

Kaip žmonės vertina Dalios Miškinienės darbą?

33 žmonės įvertino Dalią Miškinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.