Dalia Miliani

1.4 (9 įvertinimai)

Apie Dalią Miliani

Dalia Miliani turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dalios Miliani licencijos numeris yra MPL-05636, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 1.4

  • Patirties gydytoja turi, labai kompetetinga. Vizitas nenuobodūs, viską paaiškina, tikrai gerai išmano savo darbą..Labai tolerantiska.Pries atliekat tyrymus viska aiskai papasokoja vaikui(7 m.). apie proceduras.Rekomendoju.

  • Sovietų laikai vis dar egzistuoja pas ja, nemoka švelniai su vaikais nei bendraut nei elgtis, grubiai, skaudžiai laikė vaiko galva kol pavyko įlašinti vaistus. Daugiau niekada gyvenime ten neapsilankysime ir nerekomenduoju

  • Niekam nerekomenduociau sios gydytojos. 100 karta pagalvokite ir tuoj pasakysiu kodel. Dalia dirbo Centro poliklinikoje, kol neisejo i Senaja Peleda. Ji buvo musu vaiko daktare pas kuria lankemes maziausiai du kartus. Ji tikrino vaiko akis kai jam buvo 9menesiai ir kai jam 1m ir 9menesiai, mazdaug po metu. Tada ji pasake kad viskas gerai ir kad sekantis vizitas turi but kai sukaks 3 metai. Vasara pastebejom kad vaikas visalaik priartina viska kad galetu geriau isiziuret, ispradziu del karantino ne sureagavom bet po kurio laiko uzsirasem pas ja i Senaja Peleda. Paziurejus musu vaika ji pasake kad jam miopija maziausiai -4. Net nekalbu apie tai kad zmogus neisivaizduoja kaip bendraut su vaikais, cia jau antrinis klausimas. Ji nustate gilia regejimo problema kurios nemate anksciau. Zinoma nusprendem apsilankyti pas dar kelis specialistus kad isitikintume. Isitikinome kad tikrai regejimas blogas ir jis siekia net -6.

  • Taciau svarbiausia ka pasake kiti gydytojai tai tas faktas, kad nei vienas is ju netiki kad to negalima buvo pastebeti per ankstesnes patikras, beveik 100% neimanoma jog tos problemos nebuvo kai tikrino anksciau. Jeigu mums pasakytu kad galima problema kai vaikui buvo 9men ar bent 1m ir 9 menesiai, galbut greiciau reaguotume i problema ir galbut problema butu netokia umi. Dabar tai jau post factum.

  • NEgerbiama Dalia Miliani, jeigu jus skaitysite sita atsiliepima, nelinkiu jums savo gyvenimo kelyje sutikti tokiu specialistu kaip jus pati, ir jusu vietoje as apsvarstyciau tai kuo uzsiemate. Galbut paskutine diagnoze ir buvo tikslesne, taciau 2 buvusios pries tai galimai tures didziule neigiama itaka musu vaikui.

  • Tiems kas skaito, Dalios vertinimas portale kalba uz save taciau as dar karta pabrezciau, venkite sitos specialistes, mazu maziausiai del bendravimo su vaikais, nekalbant apie kitka.

  • Apsilankiau su 1m 2mėn vaiku, nes atsiuntė pediatrė pirmam vizitui pas oftalmologą. Gerai, kad įsimintina pavardė, jeigu siųs ir kitą kartą pas tą pačią, atsisakysiu ir ieškosiu alternatyvų. Tikrai nemanau, kad vienam vaikui apžiūrėti skiriamos 3 min. Veiksmas toks: ateini, pasitikslina vardą, tėvui liepia stipriai laikyti vaiką, kol ji lašina vaistus į akis. Vaikui pirmas kartas, nepažįstamas žmogus, aišku, kad spardosi - tai čia ne problema, paimi, prispaudi delnu galvą, duri vaikui į akį ir pasakai už pusvalandžio pakviesim. Dvi sekundės ir baigta, labai gerai. Per tą pusvalandį į kabinėtą neįeina nė vienas pacientas - tai nejaugi negalima skirti dar kelias minutes vaikui pakalbinti, parodyti žaisliuką, paprasčiausiai pabandyti pergudrauti ar paprašyti tėvų, kad kalbintų, nuramintų? Už pusvalandžio pakviečia. Pasodina, liepia laikyti, trenkia barškančiu metaliniu įrankiu per stalą, vaikas pradeda šaukti, už gydytojos atsistoja kolegė, barškina kažkokiu raudonu plastiko gabalu. Pažiūri per tą įrankį kokias keturias sekundes ir tada sako visaks normalu jūsų vaiko amžiui, dabar vizitui tik kai vaikui bus 3 metai. Gal tikrai viskas gerai, bet tiesą sakant visiškai nepasitikiu šia gydytoja ir norėčiau antros nuomonės. Iki šiol kiekvienas gydytojas, pas kurį buvom nusiųsti turėjo net sveikam vaikui ką pasakyti, parekomenduoti, įspėti, kaip elgtis, pabandyti užbėgti už akių, jeigu tėvai kažką ateityje patys to nesuvokdami darytų blogai... Daugiau niekada gyvenime.

  • Su 4 mėnesių vaiku buvome pas oftalmologę Dalią Miliani. Gydytojai akivaizdžiai reikia pertraukos nuo savo darbo. Nemaloni, tiesiog stebėtinai grubi, atsižvelgiant į tai, kad ponios darbas susijęs su VAIKŲ AKIMIS, kalba pakeltu tonu taip, kad net ramus vaikas, kuris yra absoliučiai neverksnus, pradeda verkti. Liečia kūdikio viedą, dar blogiau - akių sritį, nenusiplovus rankų. Esu 100% įsitikinus, kad tai ne pirmas skundas jos adresu.

  • Itin nemaloni, arogantiška, tarybinio sukirpimo gydytoja. Visiškai nemoka elgtis su mažais vaikais. Nesuprantu, kaip žmogus, neturėdamas jokios bendravimo kultūros ir psichologinių žinių apie vaikus, gali sau leisti su jais dirbti. Labai gailiuosi, kad prieš užsiregistruodama pas ją, neperskaičiau kitų komentarų, būčiau tikrai kreipusis kitur.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Miliani?

Dalia Miliani turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05636. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Dalios Miliani darbą?

9 žmonės įvertino Dalią Miliani. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.