Dalia Jurevičiūtė

5 (11 įvertinimų)

Apie Dalią Jurevičiūtę

Dalia Jurevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dalios Jurevičiūtės licencijos numeris yra MPL-19311, licencija išduota 2014-07-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Labai maloni, išklausanti, duodanti patarimus, nuoširdi ir geranoriška.

 • NUOOOOSTABI gydytoja!! Puikiai ir žmonių kalba viską paaiškina, niekada negąsdina ir nuteikia optimistiškai, o tokiu būdu ir pasveikti lengviau! Šauni gydytoja, visiška profesionalė ir labai šiltas žmogus, jos kabinete niekada nesijauti kaip sergantis pacientas:)

 • Puiki gydytoja, tikrai rekomenduoju! Maloniai bendrauja, labai rūpestinga, puikiai atlieka savo darbą. Nuodugniai ištiria, nepalieka klaustuku.

 • Sauni, draugiska, profesionali gyditoja! Einu tik pas ja, vaikai taip pat. Daugiau tokiu gyditoju!

 • Lankiausi privačioje klinikoje pas šį gydytoją. NUOSTABUS, visą informaciją pateikia labai objektyviai, negąsdindama ir neieškodama kitų problemų kol neatlikti tyrimai, negaili laiko nurodyti prevencijas, kad užbėgti už akių vienai ar kitai problemai. Gimdžiau irgi pas ją, nes visiškai pasitikiu ir nė sekundės neteko nusivilti. Maloni, rami, moka valdyti situaciją, nepasiduoti stresui ir girdėti kas yra sakoma. Gimdymas buvo sunkus, bet dėka gydytojo nurodymų, pavyko susitvarkyti ir suvaldyti paniką.

 • Tikrai nėra iš kurie, išsižioję laukia kyšių. kadangi priežiūra buvo privačiam kabinete, papildomai niekada nieko nedaviau ir nejutau jokio spaudimo ar priežiūros 'nuostolio'. Super gydytoja.

 • Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja, labai džiaugiuosi, kad apsilankiau pas ją.Maloniai bendrauja, atidžiai išklauso..... nustatė teisinga diagnozę išrašė teisinga gydymą po kurios pasveikau....Žinoma daktarai ne dievai jie irgi klysta nustatydami ligos diagnozę ar gydymą bet visada gali pakartoti tyrimus ir bendromis jėgomis rasti teisingą gydymo būdą....Todėl šią gydytoją rekomenduoju ir tiems kas turi vaikus nes ją galima pasitikėti ir tikėti kad tik laikas leis būti dar geresnė daktarę.AČIŪ kad esate su mumis miela Dalia

 • Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja, labai džiaugiuosi, kad lankausi pas ją, nebeliko baimės kaip anksčiau atėjus išgirsti "neieškok ligų" ir pan., kai be kyšio jokio normalaus gydymo nesulauksi. Niekada nepamiršta detalių, visada skiria pakankamai laiko.

 • Labai rūpestinga, atidi, kompetetinga gydytoja. Maloniai bendrauja, atidžiai išklauso. Džiaugiamės lankydamiesi pas šią gydytoją!

 • Šauni, kompetetinga, profesionali gydytoja! Atradus šią šeimos gydytoją, vaikus vedu tik pas ją.

 • Jauna, bet labai šauni gydytoja. Maloniai bendrauja, įsiklauso į paciento skundus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Jurevičiūtė?

Dalia Jurevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19311. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Dalios Jurevičiūtės darbą?

11 žmonių įvertino Dalią Jurevičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.