Dalia Jarušaitienė

4.7 (13 įvertinimų)

Apie Dalią Jarušaitienę

Dalia Jarušaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dalios Jarušaitienės licencijos numeris yra MPL-11011, licencija išduota 2008-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.7

 • labai gera savo srities specialistė. Džiaugiuosi, kad ji nuoširdžiai gydė...

 • Labai patiko jos pozityvumas ir gera nuotaika, vidinė energetika, linksmumas, ištraukė man iš antakio skeveldra, pinigų neėmė, net nejaukiai pasijaučiau dėl to, šiaip tik norėjau atsidėkot simboliškai jau po operacijos, bet pabėgo vos juos pamačius :))) gal net įsižeidė, kad pasiūliau... nzn...atsiprašau tada viešai :))) Manau kas liečia žmogiškumą, tai labai faina gydytoja :))) žodžiu man buvo visai smagu po jos skalpeliu atsigult, jaučiausi komfortiškai :) Rašau iš kart po operacijos, dar viena akim :))) todėl kaip toliau viskas bus nzn, bet manau bus viskas gerai :) rekomenduoju ;)

 • Nuostabi gydytoja, prieš dvi dienas dukrytei buvo atlikta žvairumo korekcijos operacija, džiaugiuosi, jog sutaupėme vieną narkozę, nes operavo viską, ką turėjo padaryti per dvi operacijas. Labai maloni, suteikė pilną informaciją, esame labai dėkingos, AČIŪ!!!!

 • Labai maloni, gerai atliekanti savo darbą gydytoja. Labai rekomenduoju!

 • Labai miela ir profesionali. ačiū

 • Gera specialiste.

 • Labai maloni, patinka vaikams pas ją lankytis.

 • Labai maloni,profesionali,sauni gydytoja

 • Maloni su mažaisiais pacientais

 • Labai rūpestinga, atsakinga. Labai patinka mano dukrai. Mažai tokių nuoširdžių daktarų. Neįmanoma užsiregistruoti pas šią gydytoją. Pastoviai eilės.

 • Labai gera, operavo mano vaikutį, labai gražiai su vaiku bendravo, vaikas net norėjo likti skyriuje, dar nevažiuoti į namus. Kad daugiau tokių gydytojų...

 • Gydytoja nepaeme piniginio atlygio.Maloniai nustebino.Moka bendrauti.

 • Pas gydytoją lankėmės du kartus, pacientų laiku nepriima, abu kartus reikėjo laukti apie valandą. Nieko išsamiai neištiria, pirmą kartą pasirodo turėjo išrašyti akinius, bet jų neišrašė, sakė viskas gerai. Antrą kartą sakė, kad akiniai nieko nepadės ateiti po kelių mėnesių, kad vaikui viskas gerai. Kai jau apsilankėme pas kitą gydytoją, pasirodo vaikui buvo dvi akių problemos, reikėjo akinių ir operacijos.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Jarušaitienė?

Dalia Jarušaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11011. Licencija galioja nuo 2008-06-30.

Kaip žmonės vertina Dalios Jarušaitienės darbą?

13 žmonių įvertino Dalią Jarušaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.