Dalia Gruslienė

4.3 (17 įvertinimų)

Apie Dalią Gruslienę

Dalia Gruslienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Dalios Gruslienės licencijos numeris yra MPL-05029, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.3

 • Miela, profesionali, rūpestiga, jautri, atsakinga - ko daugiau kigoniui bereikia.

 • Labai nepatiko - tiesmukiška ir nemaloni gydytoja. Tikiu, kad galbūt gerai išmano savo sritį, bet pacientai jai nerūpi ir ji elgiasi pašaipiai, nesuvokia problemos rimtumo ir elgiasi atmestinai. Jos žodynas nemalonus ir elgiasi lyg kalbėdama su vaiku ar durneliu. Nepadėjo jos gydymas, bet antrą kartą jau nejau ir negrįžau, nes labai nemalonus žmogus.

 • Nuo pat pirmos konsultacijos gyditoja norėjo ištirti pakartotinai kas jau buvo ištirta. O kai viską atėjo neigiama, vietoj to, kad tirti toliau gyditoja sugalvojo, kad mano skrandžio problemos nervinio pobūdžio ir man reikia psihiatro. Buvau psihiatro konsultacijose vien tik todėl kad galvojau jeigu nenueisiu, tai toliau manęs netirs. Psichiatras jokių pokyčių ar problemu neįžvelgė ir patarė toliau išsitirti, kodel pas mane tokie intensyvus skrandžio skausmai, gastritas,riaugejimas. Manau gyditoja yra tiesmukiska ir per daug savimi pasitikinti, trūksta platesnio požiūrio, empatijos: ji iškart nusprendžia kas galetu būti, ir jeigu tai nepasitvirtina vietoj to kad tirtų toliau, tiesiog nori užsodinti ant psihika veikiančių vaistų. Beje išvadose parašė visiškai netikslia diagnoze, nes net neklausė ką ash sakiau. Parašė: “rėmuo “ ( aš isvis neturiu jokių syntomu susijusių su stemple ar skausmu toje vietoje ). Mano visas skausma skrandyje, o ne stemplės zonoje. Toks įspūdis kad visiškai, net negirdi ką pacientas sako. Beje dar išrašė praryti privačiai celiakijos tyrima, nors kartojau ne karta kad nevalgau produktų su glytimu jau N metu, vis tiek pasidariau nors man ir kainavo 260€- Gyditoja ‘nusiplovė’, net nepakomentavusi rezultatu. Tai man pačiai reikia vertinti atsakymą ar kaip? Tai yra dideli pinigai man, ir kol kas negaliu net į darbą grįžti dėl skrandžio skausmo. Baisu kai tokie abejingi gyditojai dirba. Net nežinau ką toliau daryti, skausmas tik intensyvėja, turbut teks į greitąja važiuoti ..

 • Labai nemalonus zmogus.

 • Labai maloni, rupestinga,skleidzianti optimizma gydytoja. Tokiu reta. Aciu jai.

 • Tai perlas gydytoju dinastijoje

 • Labai maloni, protinga ir be galo gudri, ismano savo darba, bet dirba kad istraukti kuo daugiau pinigu is zmoniu. Labai megsta paskirti visa eile nereikalingu tyrimu, nors puikiai ismano kas ir kaip. Be galo gudri ir sukta, nors tikrai profesionale. Patariu nepasitiketi ja 100 proc.

 • Labai maloni, rupestinga ir atidi gydytoja. Profesionali ir isigilinanti i problemas.

 • Labai profesionali ir maloni gydytoja. Pagarba ir dėkingumas jai.

 • Puiki, profesionali, žmogiška gydytoja! Be viso to, kad tai puiki specialistė, dar ir maloniai bendrauja, padrąsina. Labai atsakingai pažiūrėjo į mano negalavimus, skyrė visus įmanomus tyrimus ir gydymą.

 • Labai gera, nuoširdi ir maloni gydytoja. Nuoširdžiai bendraujanti ir viską paaiškinanti. Kuo daugiau tokių gydytojų!

 • Labai patarciau, buvau pas daug gastro ir tikrai turiu su kuo paligint

 • Ačiū gydytojai Gruslienei! 3 metus nesėkmingai bandžiau surasti negalavimų priežastį poliklinikoj, o gydytoja nustatė diagnozė per vieną dieną, paskyrė gydymą, atliko reikiamus tyrimus. Nuostabus dėmesingas žmogus! Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū!

 • Sergu opiniu kolitu. Lankiausi ne pas vieną gydytoją ir D. Gruslienė buvo mano atradimas. Važiuoju pas ją gydytis iš kito miesto. Kaune lankiausi ne pas vieną profesorių ir tokio išsamaus ligos analizavimo nebuvo NIEKUR. Buvęs daktaras paskyrė visiškai netinkančių vaistų, nuo kurių mano būklė buvo pablogėjus ir sužlugdė visą viltį, kad kada nors gyvenime pasveiksiu. O atvykus pas šią nuostabią daktarę gavau "nevalgančių" kepenis vaistų ir gydymas yra efektyus, man padeda. Niekados neišvarys iš kabineto, net jei turėsit ir 100 pačių nesamoningiausių klausimų (o jų aš tikrai turėjau ir buvau neviltyje). Ačiū Jums!

 • Pati geriausia ir profesionaliausia gydytoja, kuri ne privačioje klinikoje taip išsamiai klausinėjo, paskyrė daug tyrimų, paskyrė gydymą. Gydo tik vaistais, ne papildais. Būdavo nuolatinis pilvo pūtimas, padarė caliakijos tyrimą, jis buvo neigiamas. Tačiau visos problemos dingo atsisakius būtent glitimo ir laktozės turinčių produktų. Jų atsisakyti parekomendavo dietologas, ne gydytoja. Tad tyrimai ne visada viską parodo. Bet gydytoją Dalią Gruslienę rekomenduoju 100%

 • Aciu gydytojai! Buvau su mama. As realiai tokio empatisko ir profesionalais gydytojo seniai nebuvau sutikus! Skyre daug tyrimu, isiklause, dirbo profesionaliai, maloniai ir su sypsena! Aciu labai!

 • Tikriausiai jūs dabar skaitote ir ieškote atsiliepimų apie gydytoją Dalią Gruslienę. Tą dariau ir aš prieš pasirenkant gydytoją. Esu ne vilnietė, neturėjau pažįstamų kas rekomenduotų gerą gydytoją, tai pagalbos ieškojau internete. Nes registratūroj atsakymas vienas - visi gydytojai pas mus geri specialistai. Dabar galiu pasakyti, kad tikrai ne. Pernai endoskopinį skrandžio tyrimą darė viena gydytoja, šiemet - Gintautas Radžiūnas, kurį rekomenduoju 100%. Po tyrimo pernai ėjau pas vieną gydytoją gastroenterologę apie kurią atsiliepimuose skaičiau, kad visiem skiria Nexium tabletes, tai tą patį darė ir man???? Šiemet ėjau pas Dalią Gruslienę ir sutikau Gydytoją kuriai duočiau 11 balų iš 10. Pasirodo N metų gydžiau ne tą ligą! Ji iš karto nustatė diagnozę, kantriai aiškino ką ir kaip turiu gydyti, patarė apsilankyti dar pas kitus specialistus. Ji žvelgia ne tik į skrandį, kaip šios srities gydytoja, bet į žmogaus visumą, gyvenimo būdą, jautrumą ir pan. Jutaus kaip pas psichologę, iš kurios išėjau nusiramunus, su tikslia diagnoze ir ramybe širdyje. Taigi, baigdama noriu pasiūlyti apsilankyti pas ją, tikiu, kad jūsų nuomonė ir emocijos bus kaip mano!????

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Dalia Gruslienė?

Dalia Gruslienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05029. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Dalios Gruslienės darbą?

17 žmonių įvertino Dalią Gruslienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.