Daiva Urbelienė

4 (8 įvertinimai)

Apie Daivą Urbelienę

Daiva Urbelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Urbelienės licencijos numeris yra MPL-21004, licencija išduota 2016-06-28.

Daivos Urbelienės licencijos

Daiva Urbelienė turi šias licencijas:

Gydytoja odontologė
Licencijos Nr.: OPL-03682
Spaudo Nr.: OD001627
Įsakymo data: 2009-12-22
Gydytoja burnos chirurgė
Licencijos Nr.: OPL-01253
Spaudo Nr.: OD001627
Įsakymo data: 2004-12-21
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-21004
Spaudo Nr.: 24043
Įsakymo data: 2016-06-28

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4

  • Nustebau, seniai bebuvau sutikusi tokį puikų specialistą ir žmogų . Didžiausia pagarba ir padėka už jos žmoniškumą ir profesionalumą.

  • Puiki daktare, perasiau siais metais seneli pas sia daktare, puikiai priziuri savo pacientus, atliekami visi tyrimai, parenka puiku gydymo plana, kalba rusiskai ;) Kas manau seniems zmonem itin aktualu!

  • Puiki šeimos gydytoja. Jaunatviška ir išklausanti. Rekomenduoju.

  • Esu labai patenkina šios gydytojos profesionalumu vizito metu. Labai rekomenduoju !

  • Nuostabiausia gydytoja pas kokią teko būti

  • Idealiai sutvarkė visus dantis, kuriems reikėjo gydymo.

  • Užsiregistravau, dėl labai didelių sąnarių skausmų, pakilusios tempertūros - registratūra nurodė laukti - sakė paskambins. Nesulaukus du kartus skambinau į registratūrą, sakiau, jog aukšta temperatūra, vos pajudu dėl skausmų -pažaėjo dar kartą informuoti D.Urbelienę, tačiau šioji tik atžymėjo e. sveikata, kad neatvykau ir viskas,. Paskambinau dar kartą į regsitratūrą, pasakiau, jog gyd neskambino, o atžymėjo jog neatvykau (nors abu kartus man nurodyte į polikliniką neiti, o laukti skambučio) registratorė dar kartą informavo gyd. kad laukiu skambučio - registratorė man pasakė, kad iki darbo dienos galo gyd.paskambins. Darbo dienai einant į galą trečia kartą skambinau į registratūrą, sakiau, jog reikia vaistų - man pažadėjo dar kartą informuoti gyd. - tačiau toji taip ir nepaskambino ligoniui su aukšta temperatūra, dideliais skausmais ir negalinčiu pajudėti, beje, kuris as ją buvo registruotas tai dienai . Kaip man pasakė - D. Urbelienė Lazdynų poliklinikoje taip elgiais ne pirmą kartą

  • "Daktare" Urbaliene kuri neturi kompetencijos, su labai bjaura sesele, kalba daug bet apie nieka, likau nepatenkinta, laukti visada reikia labai ilgai nes daktare nepriema laiku, paskirtas gydymas visiskai ne efektyvus, niekam nerekomenduoju sitos daktares, viena is prasciausiu kurias teko lankyti Vilniuje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Urbelienė?

Daiva Urbelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21004. Licencija galioja nuo 2016-06-28.

Kaip žmonės vertina Daivos Urbelienės darbą?

8 žmonės įvertino Daivą Urbelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.