Daiva Kubaitienė

4.6 (9 įvertinimai)

Apie Daivą Kubaitienę

Daiva Kubaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Kubaitienės licencijos numeris yra MPL-03005, licencija išduota 2004-10-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.6

  • Tikrai gera specialistė ir malonus žmogus. Jau daug metų mūsų šeimos gydytoja.Apie gydytojos pakeitimą niekada net nebuvo minčių.

  • Nuostabi gydytoja, gera specialistė. Diagnozės visada tikslios, siunčia pas specialistus, nors už specialistus ji daugiau žino ir pati nustato tikslią diagnozę. Gaila, kad tokie gydytojai jau nebedirba ir iki šiol dar neradome tinkamo šeimos gydytojo.

  • Gydytoja puiki,maloni tiek su suaugusiais žmonėmis tiek su vaikais. Esu tik geros nuomonės apie ją. Labai liūdna, bet ji jau nebedirbs VRCP poliklinikoje. Nedarydavo skubotų sprendimo dėl vaistų išrašymo,siunčia pas kitus specialistus kai reikia ar net paprašius. Likau labai patenkinta.

  • Persikrausčiau į Vilniaus m. todėl pasirinkau kitą polikliniką. Apie gyd.D.Kubaitienę ,kuri buvo mano gyd. noriu pasakyti daug gerų žodžių. Tai labai gera ,žmogui dėmesinga gydytoja.Taip pat dėkoju slg. Irinai. Linkiu sėkmės sunkiame darbe, laimės ir meilės asmeniniame gyvenime . I. Zinkevičienė

  • Gydytoja yra dėmesinga, labai profesionali, rami. Gydausi daug metų ir įsitikinau, kad, nepaisant, kad būna daug skubių (papildomų) pacientų, visada įdėmiai išklauso ir taikliai priima sprendimus, paskiria tyrimus. Ideali gydytoja

  • Labai profesionali ir maloniai bendraujanti daktare .. aciu jai labai

  • Gera, rūpestinga gydytoja, visada išklausanti, negailinti patarimų.

  • gera, rūpestinga gydytoja, maloniai bendrauja.

  • Deja, esu nusivylusi.. Daug graziu atsiliepimu skaiciusi buvau apie sia gydytoja ir rekomendacija gavau puikia is drauges, labai norejau patekti i sios gydytojos rankas ir patekau.. Tik negaleciau nieko gero pasakyti. Gydytoja nesidomi savo pacientu bukle, neskaito atsiveztu israsu ir rekomendaciju is kitu gydymo istaigu. Kilus klausimams ir paklausus, retai kada atsako.. tik paklausus, priminus ar nereiketu kraujo tyrumu, ar pas koki spec.apsilankyti, tik tuomet suriaguoja.. Liudna situacija. Gal pervargo.. bet pas gydytoja einame, kaip pas Dieva.. noretusi konkretumo ir bent siek tiek demesio.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Kubaitienė?

Daiva Kubaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03005. Licencija galioja nuo 2004-10-28.

Kaip žmonės vertina Daivos Kubaitienės darbą?

9 žmonės įvertino Daivą Kubaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.