Daiva Kazakevičienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Daivą Kazakevičienę

Daiva Kazakevičienė turi Gydytojo radiologo licenciją. Daivos Kazakevičienės licencijos numeris yra MPL-12586, licencija išduota 2009-02-27.

Daivos Kazakevičienės licencijos

Daiva Kazakevičienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-06123
Spaudo Nr.: 16776
Įsakymo data: 2005-01-21
Gydytoja radiologė
Licencijos Nr.: MPL-12586
Spaudo Nr.: 18205
Įsakymo data: 2009-02-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Tokios nuoširdžios, rūpestingos ir geros gydytojos dar matyt nesu sutikusi. Gydytoja pilnai apžiūri, įsigilina į problemą, tiksliai nustato diagnozę, bendrauja šiltai. Šiai gydytojai didžiulis ačiū!

  • Tai mano šeimos gydytoja jau kokius 15-17 metų. Nors gyvenamoji vieta pasikeitė, tačiau nekeičiau gydytojos, ir nekeisiu. išklauso, pataria, primena net užmirštus tyrimus, kas kartą, atvykus pas ją. Nukreipia tinkama linkme, išeinant iš kabineto - visada tik šypsena mano veide būna, nors ir bronchitas kankina. :) labiausiai įstrigęs atvejis, kada buvo reikalinga man kaklo tarpslankstelinių diskų operacija. Tikrai išsamiai nupasakojo, ir nukreipė pas tikrai puikų chirurgą... Ačiū gydytojai. Ir visokeriopos jai sėkmės - ir sveikatos :)

  • Pirmoji gydytoja, kuri man taip aiskiai isaiskino ka ir kaip daryti, greitai nusiunte pasidaryti reikiamus tyrimus, isaiskino kraujo tyrimu rezultatus, dave patarimu, klause kaip jauciuosi,, issamiai apziurejo. Likau labai pateinkinta sia gydytoja. Tikrai labai maloni, nuosirdi, gerai dirbanti gydytoja. Ir nors dabar ir negyvenu justiniskese,bet gydytojos nekeisiu.

  • Labai maloni gydytoja, domisi medicinos naujovėmis, visada išklauso ir padeda.

  • Nuostabi gydytoja. Tikra savo srities profesionalė. Labai rūpestinga ir nuoširdi. Gaila, kad tokių gydytojų nedaug.

  • Ši gydytoja 100% nusipelno gydytojos vardo. Visada maloniai bendrauja, išklauso, dar pati pasidomi ne tik problema dėl kurios kreipiamasi, bet ir apskritai žmogaus savijauta. Pasiūlo tyrimus, konsultacijas, gydymą... Gauni gerokai daugiau, nei tikiesi. Su panašiomis gydytojomis daugiau neteko susidurti.

  • Labai puiki daktare.Rekomenduoju visiems.

  • Labai šilta daktarė, visada šypsosi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Kazakevičienė?

Daiva Kazakevičienė turi Gydytojo radiologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12586. Licencija galioja nuo 2009-02-27.

Kaip žmonės vertina Daivos Kazakevičienės darbą?

8 žmonės įvertino Daivą Kazakevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.