Daiva Jaruševičienė

5 (34 įvertinimai)

Apie Daivą Jaruševičienę

Daiva Jaruševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Daivos Jaruševičienės licencijos numeris yra MPL-11123, licencija išduota 2008-07-01.

Daivos Jaruševičienės licencijos

Daiva Jaruševičienė turi šias licencijas:

Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-45206
Spaudo Nr.: SL033131
Įsakymo data: 2013-04-29
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11123
Spaudo Nr.: 16483
Įsakymo data: 2008-07-01
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-00624
Spaudo Nr.: SL019112
Įsakymo data: 2002-02-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 5

 • Labai maloni, kompetetinga, nuoširdi, dėmesinga gydytoja. Gydytoja iš didžiosios raidės. Ji gydė mano sūnų, po to anūką. Dabar visa mano šeima gydosi pas šią gydytoją. Sveikatos, kantrybės jai, dirbant tokį atsakingą darbą.

 • Geresniu ir malonesniu daktaru abejoju ar buna. Jei kilo koks klausimas ar abejone visada galima paiskambinti asmeniskai, galima nueiti ir be talono niekada neisvarys.Antibijotikus skiria tik tada, kai visas kitas priemones buname isbande.Visada nusiuncia pas specelista, jeigu tik kyla jei kazkoks itarimas del ligos.Si daktare gydo mano vaika jau 4 metus ir ne karto neteko suabejoti jos kompetencija. Taip pat maloni yra ir daktares sesute,labai maloniai elgiasi su vaikais. Atenes mama

 • Nuoširdi, išklausanti, kompetetinga gydytoja.

 • Puiki gydytoja

 • Labai nuostabi, rūpestinga, kantri gydytoja. Visuomet sulauki iš jos pagalbos, pakonsultuoja telefonu jei kreipiamės. Visuomet geros nuotaikos, nors tikrai turi daug pacientų ir reikia kiekvieno išklausyti, kiekvienam patarti. Stiprybės ir sveikatos mielai gydytojai.

 • Protinga, profesionali, kantri, rupestinga. Mano vaikams ji labai padejo. Sunui buvo laringitas, dukrai bedu bedos su sveikata. Protinga daktare. Pati prasiausi pas ja, neprieme. Sake, perdaug turi vaiku ir paaugliu. Niekada nemaciau susierzinusios, pavargusios, ar blogos nuotaikos. Bent jau neparodo. Kartais matosi nuovargis, bet ji to neparodo. Visada miela, rupestinga ir maloni. Svarbiausia, ji gera daktare. Jei yra kokiu neaiskumu del sveikatos, kapstosi iki rezultato: daro tyrimus, siuncia pas spec. Jei manes kas paklaustu, kaip mamos, as pasitikiu ir REKOMENDUOJU sia daktare.

 • labai sauni gydytoja,rupestinga ,atidi,ir i savo darba ziuri neatmestinai kaip kiti

 • Puikiai moka bendrauti su vaikais ir tėvais, rūpestinga, atsakinga, dėl vaiko pasiryžusi dirbti 24 val. per parą.

 • Nuostabi, rūpestinga gydytoja.

 • Puiki GYDYTOJA.mes ja labai džiaugiames :) Domanto ir Ugniaus mama.

 • Tiesiog puiki gydytoja visai atzvilgiais, kadangi kada tik prireikai tada ir sulauki bet kokios skubios pagalbos ir konsultacijos be jokio atlygio. Labai demesinga ir kompetetinga.

 • sauni gydytoja :) vedu savo suneli ir esu labai patenkinta,kaip sake,kad galima jai bele kada paskambinti ir pasiklausti,visada maloniai isklausys ir patars....sauni :)

 • Labai maloni gydytoja.

 • labai gera gydytoja.manau, tuo viakas pasakyta

 • Tikrai labai gera gydytoja, bet kada gali paskambinti pasikonsultuoti, jei reikia ir atvažiuoja, be papildomos registracijos. Tikrai gydytoja nuostabus žmogus ir gydytojas

 • Labai sauni gydytoja.Ji buvo mano gydytoja kai as pati dar buvau paaugle.O dabar priziuri mano vaikucius. Devynmete dukra ir 5menesiu sunu. Tokiu nera

 • puiki gydytoja:)rupestinga tikrai labai gera:)patariu vesti pas ja mazuosius vaikucius:)

 • Nuostabiausia gydytoja! Svelni, atsakinga, rupestinga bei maloni.

 • Profesionali,nuostabi Gydytoja...

 • Labai profesionali,nuostabi,jautri Gydytoja iš didžiosios raidės!

 • Nuostabi gydytoja,niekada neatsakys,patars,rekomenduoju...Daimondas.

 • Tikriausiai pati nuostabiausia gydytoja. lankausi nuo mažens,jau 20 metų. Persikrausčiau į kitą miestą ir labai bijau kad nerasiu tokios profesionalios daktarės kaip ji. visada išklausys, patars. neturiu nei vieno blogo nusiskundimo. net praejus kažkiek laiko po ligos, pasidomės kaip laikais. Visiem rekomenduoju! sveikatos šiai nuostabiai moteriai!

 • Tikrai tobula gydytoja. Neturiu jokių priekaištų, pas ją lankausi jau 20+ metų :)

 • Nuostabi vaikų gydytoja. Malonesnės nesu sutikusi. Svarbiausia jog įsiklauso ir sprendžia problemas. Galima drąsiai klausti ir šnekėtis. Tikra gydytoja. 10 iš 10.

 • Nuostabiausia dukrytės gydytoja nuo pat kūdikystės! Visuomet rūpestinga ir atsakinga, mielai konsultuoja ir telefonu, vos tik prireikus. Amilė savo gydytoją myli ir eidama sako, kad jos pasiilgo, o tai pasako daug.

 • Nuostabi gydytoja. Maloni, patarianti, nepriimanti skubotų sprendimų, bet kada galima susisiekti telefonu pasikonsultuoti. PUIKI SAVO SRITIES SPECIALISTĖ :)

 • Didelės rekomendacijos, šauni gydytoja. Labai rūpestinga, išmananti savo darbą!

 • Ramumas ir profesionalumas

 • NUOŠIRDI GYDYTOJA,REKOMENDUOČIAU KIEKVIENAM.GYDYTOJA IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS.

 • Geriausią gyditoją kuria tik pažystu.

 • Nuostabi gydytoja

 • Tikrai labai puiki ir kompetentinga gydytoja. Visada labai rūpestinga. Gydausi pas ją daugiau nei 10 metų ir jokių nusiskundimų pasakyti negaliu. Visada nuodugniai ištiria, jei turiu bent menkiausią nusiskundimą.

 • Pati geriausia

 • Rekomenduoju

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daiva Jaruševičienė?

Daiva Jaruševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11123. Licencija galioja nuo 2008-07-01.

Kaip žmonės vertina Daivos Jaruševičienės darbą?

34 žmonės įvertino Daivą Jaruševičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.