Daina Šatienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Dainą Šatienę

Daina Šatienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Dainos Šatienės licencijos numeris yra MPL-02076, licencija išduota 2004-10-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Nuostabi gydytoja! Į savo darbą ir kliento savijautą žiūri ne pro pirštus, gilinasi, siekia surasti problemos atsiradimo priežastis ir jas pašalinti. Šiltas ir malonus bendravimas. Kad visi gydytojai būtų tokie :)

 • Puiki gydytoja, kurią lankau nuo vaikystės. Tiksliai išsprendė visas mano ligas ir su jomis susijusias problemas. Akinių stiklus ji visada parenka taip kruopščiai ir atidžiai, kad niekuo kitu tame nepasitikėčiau. Iki šiol kasdien naudojuosi jos patarimais, kaip atpalaiduoti akis bei pratimais, kaip pagerinti regėjimą (ne stebuklas, o sportas akims). Visada skiria laiko, įsiklauso, yra profesionali, žmogiška, išmano ir myli savo darbą.

 • Profesionali ir maloni gydytoja.

 • Kreipiausi privačiai. Ideali gydytoja. Buvau dėmesingai išklausytas ir išsamiai informuotas. Esu labai dėkingas už draugiškumą ir dėmesingumą.

 • Labai maloni, profesionali ir dėmesinga gydytoja, didelis ačiū už gydymą ir parodytą nuoširdų dėmesį.

 • Nuosirdi ir rupestinga gydytoja.

 • Labai maloni, profesionali ir dėmesinga gydytoja

 • Labai maloni ir tikiu, kad gera gydytoja. Viska išaiškina, pataria. Visada maloni ir su šypsena. Linkiu kuo didžiausios sėkmės gydytojai!

 • Puiki, dėmesinga gydytoja

 • Nuostabi gydytoja, rūpinasi pacientu, dėmesinga ir rūpestingai paskiria gydymo priemones. Netikėjau, kad dar yra valstybinėse gydymo įstaigose tokių profesionalių gydytojų. Tiktai 100 balų iš 100 galimų! Daugiau niekada nesinaudosiu privačių klinikų paslaugomis, nes vos ką nenugydė!

 • Maloni, profesionali gydytoja.

 • Maloni ir profesionali gydytoja. Prieš lašinant vyzdį išplečiančius lašus pasiteiravo ar nevairuoju, paaiškino koks jų poveikis (ką iki tol retas oftalmologas darydavo), smulkiai paaiškino kokius pakitimus mato

 • Profesionali ir patikima gydytoja.

 • Profesionali ir rūpestinga

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daina Šatienė?

Daina Šatienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02076. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Dainos Šatienės darbą?

14 žmonių įvertino Dainą Šatienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.